Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Gasperini prijst 'buitengewone spelers' Atalanta

Coach Gasperini prijst 'buitengewone spelers' Atalanta

DUBLIN (ANP) - Atalanta-coach Gian Piero Gasperini vond zijn spelers buitengewoon goed. Zo zei hij na de 3-0-zege op Bayer Leverkusen in de finale van de Europa League. "Ik denk dat we geschiedenis hebben geschreven en ook door de manier waarop we gewonnen hebben."

Gasperini bracht de sterke reeks van zijn ploeg in de Europa League in herinnering. "We hebben gewonnen van Sporting, dat kampioen is geworden en versloegen Liverpool, toen dat eerste stond in de Premier League. En nu de Duitse kampioen. Ongelofelijk! De jongens waren buitengewoon. Een memorabele prestatie."

De coach wist dat zijn spelers gevaarlijk moesten zijn. "We spelen vaker met drie aanvallers. Het is een finale en het enige wat telt, is winnen. We wisten dat als we zo speelden, we er voordeel uit konden halen."

Leverkusen-coach Xabi Alonso zag een ongeslagen reeks van 51 wedstrijden ten einde komen. "We moeten accepteren dat Atalanta beter was en de overwinning verdiende vandaag. We hadden het moeilijk na Atalanta's eerste doelpunt en konden geen oplossing vinden. Het was heel lastig voor ons om goede kansen te creëren. Het was niet onze dag."

Meer uit Voetbal

Xavi ziet belangrijke rol voor bij Oranje teruggekeerde Veerman

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández ziet bij het Nederlands elftal een belangrijke rol weggelegd voor Joey Veerman. De middenvelder van Borussia Dortmund raakte na het EK van 2024 buiten beeld bij de toenmalige bondscoach Ronald Koeman, maar is door zijn Spaanse vervanger direct weer bij de selectie gehaald.

9 minuten geleden
Xavi belooft dat Oranje gaat spelen met passie en intensiteit

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández wil nog niet veel kwijt over de manier waarop hij met het Nederlands elftal wil gaan voetballen. "We zullen het initiatief proberen te nemen. Ik kan beloven dat we met passie en intensiteit zullen spelen. Ik kan geen resultaten beloven", aldus Xavi, die vorige maand werd aangesteld als opvolger van Ronald Koeman.

19 minuten geleden
Blessure AS Roma-aanvaller Malen valt mee

ZEIST (ANP) - De blessure die aanvaller Donyell Malen van AS Roma afgelopen weekend opliep, lijkt mee te vallen. Dat maakte bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal maandag duidelijk op een persconferentie.

45 minuten geleden
Zwitserse voetballer Xhaka geeft vals coronavaccinatiebewijs toe

SUNDERLAND (ANP/BELGA) - Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, heeft toegegeven dat hij enkele jaren geleden een vals coronavaccinatiebewijs heeft verkregen. De 33-jarige recordinternational van zijn land heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de komende vier wedstrijden van Zwitserland in de Nations League.

1 uur geleden
Van Dijk blijft onder nieuwe bondscoach Xavi aanvoerder Oranje

ZEIST (ANP) - Virgil van Dijk blijft ook onder de nieuwe bondscoach Xavi Hernández aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat maakte de Spanjaard duidelijk op een persconferentie in Zeist.

1 uur geleden
Xavi houdt deur naar Oranje open voor spits Depay

ZEIST (ANP) - Memphis Depay houdt kans op een plaats in het Nederlands elftal. Dat zei bondscoach Xavi Hernández maandag op een persconferentie in Zeist.

1 uur geleden
Inter ‌Miami weet ondanks doelpunt Messi weer niet te winnen

MIAMI (ANP/RTR) - Inter ‌Miami is er ondanks doelpunten van Lionel Messi en Luis Suárez opnieuw niet in geslaagd om te winnen in de Major League Soccer (MLS). De ploeg uit Florida bleef voor eigen publiek steken op 2-2 tegen San Diego FC. Het betekende een teleurstellend competitiedebuut voor trainer Kily González, die eind augustus werd aangesteld.

3 uur geleden