Coach Fraser baalt van slechte competitiestart met FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Trainer Henk Fraser is teleurgesteld over de slechte competitiestart van zijn nieuw club FC Utrecht. "Maar dat heeft niets met deze wedstrijd te maken", zei hij na een thuisnederlaag tegen Ajax (0-2). "Want we zijn als ploeg nu best bij elkaar gebleven. Er was wel een verschil in kwaliteit."
"We kregen niet eens zo veel minder mogelijkheden dan Ajax", zei Fraser. "Maar Ajax is veel preciezer en die maken van die mogelijkheden grote kansen. Wij waren dat niet en dan krijg je geen schot op goal."
FC Utrecht heeft na vier competitiewedstrijden pas 2 punten. De ambitieuze club verloor van FC Emmen (3-2) en speelde gelijk tegen SC Cambuur (0-0) en RKC Waalwijk (2-2). "Die drie wedstrijden waren dramatisch, dit duel tegen Ajax niet", zei Fraser. "Ik heb me helaas nog niet kunnen onderscheiden met FC Utrecht. Maar ik zie deze wedstrijd tegen Ajax wel als een nieuwe start. We hebben gevochten en ook wel gedisciplineerd gespeeld. Maar tegen dit Ajax was dat niet voldoende."
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
4 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
10 uur geleden