Coach Fraser baalt van slechte competitiestart met FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Trainer Henk Fraser is teleurgesteld over de slechte competitiestart van zijn nieuw club FC Utrecht. "Maar dat heeft niets met deze wedstrijd te maken", zei hij na een thuisnederlaag tegen Ajax (0-2). "Want we zijn als ploeg nu best bij elkaar gebleven. Er was wel een verschil in kwaliteit."
"We kregen niet eens zo veel minder mogelijkheden dan Ajax", zei Fraser. "Maar Ajax is veel preciezer en die maken van die mogelijkheden grote kansen. Wij waren dat niet en dan krijg je geen schot op goal."
FC Utrecht heeft na vier competitiewedstrijden pas 2 punten. De ambitieuze club verloor van FC Emmen (3-2) en speelde gelijk tegen SC Cambuur (0-0) en RKC Waalwijk (2-2). "Die drie wedstrijden waren dramatisch, dit duel tegen Ajax niet", zei Fraser. "Ik heb me helaas nog niet kunnen onderscheiden met FC Utrecht. Maar ik zie deze wedstrijd tegen Ajax wel als een nieuwe start. We hebben gevochten en ook wel gedisciplineerd gespeeld. Maar tegen dit Ajax was dat niet voldoende."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
14 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
53 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
3 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
3 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geledenRABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.
1 dag geleden