Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Fraser baalt van slechte competitiestart met FC Utrecht

Coach Fraser baalt van slechte competitiestart met FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Trainer Henk Fraser is teleurgesteld over de slechte competitiestart van zijn nieuw club FC Utrecht. "Maar dat heeft niets met deze wedstrijd te maken", zei hij na een thuisnederlaag tegen Ajax (0-2). "Want we zijn als ploeg nu best bij elkaar gebleven. Er was wel een verschil in kwaliteit."

"We kregen niet eens zo veel minder mogelijkheden dan Ajax", zei Fraser. "Maar Ajax is veel preciezer en die maken van die mogelijkheden grote kansen. Wij waren dat niet en dan krijg je geen schot op goal."

FC Utrecht heeft na vier competitiewedstrijden pas 2 punten. De ambitieuze club verloor van FC Emmen (3-2) en speelde gelijk tegen SC Cambuur (0-0) en RKC Waalwijk (2-2). "Die drie wedstrijden waren dramatisch, dit duel tegen Ajax niet", zei Fraser. "Ik heb me helaas nog niet kunnen onderscheiden met FC Utrecht. Maar ik zie deze wedstrijd tegen Ajax wel als een nieuwe start. We hebben gevochten en ook wel gedisciplineerd gespeeld. Maar tegen dit Ajax was dat niet voldoende."

Meer uit Voetbal

Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

31 minuten geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

1 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

2 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

3 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

5 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

5 uur geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

6 uur geleden