Coach Flick ziet 'perfect' FC Barcelona met 7-1 winnen
BARCELONA (ANP/AFP) - Coach Hansi Flick sprak van een perfecte wedstrijd van FC Barcelona, na de ruime 7-1-overwinning op Valencia. "De spelers lieten zien dat ze frisse benen hebben. Ik ben blij met hun gretigheid. Iedereen speelde onberispelijk en met de juiste inzet", zei de Duitser tijdens een persconferentie.
Frenkie de Jong opende de score van Barcelona in de derde minuut. Daarna volgden nog doelpunten van Ferran Torres, Raphinha, Robert Lewandowski en Fermín López (twee keer). De zevende treffer was een eigen doelpunt. "Ik heb veel van de spelers gezien die nog niet zoveel hadden gespeeld. Het is goed dat ik uit zoveel kwaliteitsspelers kan kiezen", zei Flick.
Barcelona scoorde dit seizoen al 101 keer in de 32 wedstrijden die het speelde in alle competities. De Catalaanse club wist die mijlpaal in de jaren vijftig van de vorige eeuw een keer eerder zo vroeg te bereiken. "Dat betekent nog niets. Wat telt, zijn trofeeën", aldus Flick. Barcelona staat in La Liga derde, achter Real Madrid en Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
16 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
21 uur geleden