Coach Flick ziet 'perfect' FC Barcelona met 7-1 winnen
BARCELONA (ANP/AFP) - Coach Hansi Flick sprak van een perfecte wedstrijd van FC Barcelona, na de ruime 7-1-overwinning op Valencia. "De spelers lieten zien dat ze frisse benen hebben. Ik ben blij met hun gretigheid. Iedereen speelde onberispelijk en met de juiste inzet", zei de Duitser tijdens een persconferentie.
Frenkie de Jong opende de score van Barcelona in de derde minuut. Daarna volgden nog doelpunten van Ferran Torres, Raphinha, Robert Lewandowski en Fermín López (twee keer). De zevende treffer was een eigen doelpunt. "Ik heb veel van de spelers gezien die nog niet zoveel hadden gespeeld. Het is goed dat ik uit zoveel kwaliteitsspelers kan kiezen", zei Flick.
Barcelona scoorde dit seizoen al 101 keer in de 32 wedstrijden die het speelde in alle competities. De Catalaanse club wist die mijlpaal in de jaren vijftig van de vorige eeuw een keer eerder zo vroeg te bereiken. "Dat betekent nog niets. Wat telt, zijn trofeeën", aldus Flick. Barcelona staat in La Liga derde, achter Real Madrid en Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.
1 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
5 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
10 uur geleden