Coach Flick: prestaties Bayern sensationeel
BERLIJN (ANP) - Bayern München-trainer Hansi Flick was na de 4-2-zege in de Duitse bekerfinale trots op zijn spelers, maar niet alleen voor deze wedstrijd. "Wat het team in de afgelopen weken heeft gepresteerd is sensationeel. De instelling van de spelers was echt fantastisch."
Flick zag zijn team per wedstrijd steeds sterker worden. "Als je van overwinning naar overwinning snelt, is het mooi om te zien hoe de ploeg vertrouwen in zijn kunnen heeft. Dan hoef je dat als trainer slechts te ondersteunen. Hoe de ploeg op dit moment presteert is echt buitengewoon."
De trainer had ook lof voor de verliezende ploeg van coach Peter Bosz. "Leverkusen heeft een heel sterke ploeg met heel veel snelheid. Dat hebben ze ook benut."
Na de gelukte titelrace en de beker, de dertiende dubbel voor Bayern en tweede op rij, wacht nog de Champions League voor de club uit München. Daarvoor heeft de ploeg nu enkele weken rust. "Natuurlijk zie ik dat eerder positief dan niet. Je zag nu al dat sommige spelers moe worden. De spelers kunnen nu even rust nemen, dan gaan we ons weer voorbereiden." Bayern won de eerste wedstrijd in de achtste finales bij Chelsea met 3-0.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
1 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.
2 uur geleden