Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Flick: prestaties Bayern sensationeel

Coach Flick: prestaties Bayern sensationeel

BERLIJN (ANP) - Bayern München-trainer Hansi Flick was na de 4-2-zege in de Duitse bekerfinale trots op zijn spelers, maar niet alleen voor deze wedstrijd. "Wat het team in de afgelopen weken heeft gepresteerd is sensationeel. De instelling van de spelers was echt fantastisch."

Flick zag zijn team per wedstrijd steeds sterker worden. "Als je van overwinning naar overwinning snelt, is het mooi om te zien hoe de ploeg vertrouwen in zijn kunnen heeft. Dan hoef je dat als trainer slechts te ondersteunen. Hoe de ploeg op dit moment presteert is echt buitengewoon."

De trainer had ook lof voor de verliezende ploeg van coach Peter Bosz. "Leverkusen heeft een heel sterke ploeg met heel veel snelheid. Dat hebben ze ook benut."

Na de gelukte titelrace en de beker, de dertiende dubbel voor Bayern en tweede op rij, wacht nog de Champions League voor de club uit München. Daarvoor heeft de ploeg nu enkele weken rust. "Natuurlijk zie ik dat eerder positief dan niet. Je zag nu al dat sommige spelers moe worden. De spelers kunnen nu even rust nemen, dan gaan we ons weer voorbereiden." Bayern won de eerste wedstrijd in de achtste finales bij Chelsea met 3-0.

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

11 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

11 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

14 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

16 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

19 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

1 dag geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

1 dag geleden