Coach Flick nog niet tevreden ondanks 'perfecte' start Barcelona
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kent volgens coach Hansi Flick een perfecte start van het seizoen, maar hij is allerminst tevreden. "Zeven overwinningen op rij behalen is prachtig, maar het kan op een aantal punten beter", zei de Duitse trainer na de 1-0-zege op Getafe in de competitie.
Barcelona was 80 procent van de wedstrijd in balbezit en had zestien doelpogingen, waarvan er slechts één werd benut. Spits Robert Lewandowski maakte al vroeg in de wedstrijd de enige goal. "Getafe schijnt altijd lastig te zijn, het is een goed verdedigende ploeg. We hebben talloze kansen onbenut gelaten, maar mijn spelers hebben er wel 95 minuten voor gevochten. De mentaliteit was heel goed", aldus Flick.
De coach weigerde in te gaan op speculaties dat de 34-jarige Pool Wojciech Szczesny mogelijk de langdurig geblesseerde keeper Marc-André ter Stegen komt vervangen. Szczesny stond de afgelopen jaren bij Juventus onder contract, maar kondigde een maand geleden nog zijn afscheid aan. "Ik spreek alleen over de spelers die we in het team hebben. Iñaki Peña is nu onze nummer één op doel en ik ben blij met hem."
Meer uit Voetbal
EMMEN (ANP) - FC Emmen en MVV Maastricht hebben ook hun derde competitiewedstrijd van dit seizoen in de eerste divisie gewonnen. Emmen rekende voor eigen publiek af met Jong AZ (3-1) en MVV was in Limburg met 1-0 te sterk voor FC Volendam.
53 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Curtis Jones vertrekt na zestien jaar bij Liverpool. De 25-jarige middenvelder ondertekent een contract voor vijf jaar bij de Italiaanse kampioen Internazionale, dat volgens media 35 miljoen euro betaalt.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Sjachtar Donetsk speelt dit seizoen de thuiswedstrijden in het hoofdtoernooi van de Champions League in stadion Stamford Bridge van Chelsea. Dat zijn beide clubs vrijdag overeengekomen.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal neemt verdediger Ezri Konsa over van Aston Villa. De 28-jarige international, die deze zomer met Engeland meedeed aan het wereldkampioenschap, ondertekent een meerjarig contract bij de regerend landskampioen uit Londen.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft zich versterkt met Mathieu Maertens. De 31-jarige Belgische middenvelder ondertekent bij de Friezen een contract voor een jaar, met een optie voor nog een seizoen.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de FIFA heeft forse straffen uitgedeeld aan de Argentijnse spelers Leandro Paredes en Nahuel Molina voor hun wangedrag tijdens het afgelopen WK voetbal. Ook Thiago Almada en het staflid Roberto Ayala werden bestraft, evenals de Spanjaard Gavi. Dat maakte de FIFA vrijdag bekend.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Micky van de Ven is de nieuwe aanvoerder van Tottenham Hotspur. Dat heeft trainer Roberto De Zerbi vlak voor de start van het nieuwe seizoen van de Premier League bekendgemaakt.
6 uur geleden