Coach Flick nog niet tevreden ondanks 'perfecte' start Barcelona
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kent volgens coach Hansi Flick een perfecte start van het seizoen, maar hij is allerminst tevreden. "Zeven overwinningen op rij behalen is prachtig, maar het kan op een aantal punten beter", zei de Duitse trainer na de 1-0-zege op Getafe in de competitie.
Barcelona was 80 procent van de wedstrijd in balbezit en had zestien doelpogingen, waarvan er slechts één werd benut. Spits Robert Lewandowski maakte al vroeg in de wedstrijd de enige goal. "Getafe schijnt altijd lastig te zijn, het is een goed verdedigende ploeg. We hebben talloze kansen onbenut gelaten, maar mijn spelers hebben er wel 95 minuten voor gevochten. De mentaliteit was heel goed", aldus Flick.
De coach weigerde in te gaan op speculaties dat de 34-jarige Pool Wojciech Szczesny mogelijk de langdurig geblesseerde keeper Marc-André ter Stegen komt vervangen. Szczesny stond de afgelopen jaren bij Juventus onder contract, maar kondigde een maand geleden nog zijn afscheid aan. "Ik spreek alleen over de spelers die we in het team hebben. Iñaki Peña is nu onze nummer één op doel en ik ben blij met hem."
Meer uit Voetbal
ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.
4 uur geledenSEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.
14 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.
18 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.
18 uur geleden