Coach Flick nog niet tevreden ondanks 'perfecte' start Barcelona
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kent volgens coach Hansi Flick een perfecte start van het seizoen, maar hij is allerminst tevreden. "Zeven overwinningen op rij behalen is prachtig, maar het kan op een aantal punten beter", zei de Duitse trainer na de 1-0-zege op Getafe in de competitie.
Barcelona was 80 procent van de wedstrijd in balbezit en had zestien doelpogingen, waarvan er slechts één werd benut. Spits Robert Lewandowski maakte al vroeg in de wedstrijd de enige goal. "Getafe schijnt altijd lastig te zijn, het is een goed verdedigende ploeg. We hebben talloze kansen onbenut gelaten, maar mijn spelers hebben er wel 95 minuten voor gevochten. De mentaliteit was heel goed", aldus Flick.
De coach weigerde in te gaan op speculaties dat de 34-jarige Pool Wojciech Szczesny mogelijk de langdurig geblesseerde keeper Marc-André ter Stegen komt vervangen. Szczesny stond de afgelopen jaren bij Juventus onder contract, maar kondigde een maand geleden nog zijn afscheid aan. "Ik spreek alleen over de spelers die we in het team hebben. Iñaki Peña is nu onze nummer één op doel en ik ben blij met hem."
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
9 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
10 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
12 uur geleden