Coach Flick neemt schuld op zich voor eerste nederlaag Barcelona
PAMPLONA (ANP) - Coach Hansi Flick heeft de schuld op zich genomen voor de eerste competitienederlaag van FC Barcelona dit seizoen. De koploper ging na zeven overwinningen op rij onderuit bij Osasuna in Pamplona (4-2). "We hadden niet onze beste dag en moeten deze nederlaag accepteren, maar ik neem mijn verantwoordelijkheid voor dit verlies", zei de Duitse trainer na afloop.
De nog niet fitte Frenkie de Jong ontbrak bij Barcelona, evenals keeper Marc-André ter Stegen, Ronald Araújo, Gavi en Dani Olmo. Flick had ook besloten Lamine Yamal en Raphinha rust te gunnen met het oog op het overvolle programma van de komende weken. Barcelona speelt komende dinsdag alweer tegen Young Boys in de Champions League. "Ik heb deze opstelling gemaakt, omdat ik wel moet. Veel spelers hebben veel minuten gespeeld en die moet ik beschermen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden