Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Emery wil met Villarreal grens verleggen in finale

Coach Emery wil met Villarreal grens verleggen in finale

GDANSK (ANP/RTR) - Coach Unai Emery gelooft erin dat de finale van de Europa League voor Villarreal de kans is om zich bij de topteams van Europa te voegen. De Spaanse club staat in het Poolse Gdansk tegen Manchester United voor het eerst in een finale van een Europees clubtoernooi en kan eindelijk een grote prijs winnen.

"We hebben al de grens van de halve finales in Europa geslecht en daar zijn we trots op. Maar we voelen nu de druk om een volgende stap te zetten, want we willen door nog meer grenzen heen. We willen genieten van deze finale, maar 'm ook winnen", zei Emery de avond voor de finale.

Villarreal uit het gelijknamige Spaanse kuststadje met zo'n 50.000 inwoners won nog geen grote prijzen en speelt sinds 1998 in de hoogste competitie van Spanje, op twee seizoenen na. De club eindigde in het afgelopen seizoen als zevende in La Liga, maar verloor in de Europa League geen enkele wedstrijd. Coach Emery won de Europa League met Sevilla van 2014-2016 drie keer op rij.

Emery noemde Manchester United de grote favoriet. "Favoriet zijn doet er alleen voor de wedstrijd toe. Belangrijker is dat je de juiste instelling hebt tijdens de wedstrijd en dat je kansen creëert. We moeten beter zijn dan zij in bepaalde fases van de wedstrijd en zorgen dat ze niet de kans krijgen hun individuele en collectieve kwaliteiten te tonen."

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

16 minuten geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

4 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

5 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

6 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

7 uur geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

22 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

1 dag geleden