Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Emery wil met Villarreal grens verleggen in finale

Coach Emery wil met Villarreal grens verleggen in finale

GDANSK (ANP/RTR) - Coach Unai Emery gelooft erin dat de finale van de Europa League voor Villarreal de kans is om zich bij de topteams van Europa te voegen. De Spaanse club staat in het Poolse Gdansk tegen Manchester United voor het eerst in een finale van een Europees clubtoernooi en kan eindelijk een grote prijs winnen.

"We hebben al de grens van de halve finales in Europa geslecht en daar zijn we trots op. Maar we voelen nu de druk om een volgende stap te zetten, want we willen door nog meer grenzen heen. We willen genieten van deze finale, maar 'm ook winnen", zei Emery de avond voor de finale.

Villarreal uit het gelijknamige Spaanse kuststadje met zo'n 50.000 inwoners won nog geen grote prijzen en speelt sinds 1998 in de hoogste competitie van Spanje, op twee seizoenen na. De club eindigde in het afgelopen seizoen als zevende in La Liga, maar verloor in de Europa League geen enkele wedstrijd. Coach Emery won de Europa League met Sevilla van 2014-2016 drie keer op rij.

Emery noemde Manchester United de grote favoriet. "Favoriet zijn doet er alleen voor de wedstrijd toe. Belangrijker is dat je de juiste instelling hebt tijdens de wedstrijd en dat je kansen creëert. We moeten beter zijn dan zij in bepaalde fases van de wedstrijd en zorgen dat ze niet de kans krijgen hun individuele en collectieve kwaliteiten te tonen."

Meer uit Voetbal

Recordhouder Milner beëindigt voetbalcarrière na 24 seizoenen

BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.

1 uur geleden
Doelman Ochoa gaat op voor zesde WK voetbal met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.

2 uur geleden
Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

4 uur geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

15 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

15 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

16 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

17 uur geleden