Coach Denemarken rekent op Eriksen en Delaney tegen Duitsland
DORTMUND (ANP/DPA) - Bondscoach Kasper Hjulmand van Denemarken heeft goede hoop dat Christian Eriksen en Thomas Delaney zaterdag beschikbaar zijn voor het EK-duel in de achtste finales met gastland Duitsland. De middenvelders waren een dag voor de wedstrijd in Dortmund niet fit en misten de training.
"Christian Eriksen had vanochtend wat maagklachten, net als Thomas Delaney, dus hebben we besloten dat ze niet zouden trainen", legde Hjulmand uit op een persconferentie. "Hopelijk zijn ze klaar voor morgen, dat verwachten we ook."
Hjulmand keek met gemengde gevoelens vooruit naar het treffen met het gastland. "Aan het begin van het toernooi beschouwde ik Duitsland als een van de favorieten en het is jammer dat ze tegen ons spelen. Zij hebben kwaliteit en talent en hebben zich laten zien in de groepsfase. Maar wij hebben ook kwaliteit en talent en ze zullen heel erg goed moeten zijn om ons te verslaan", aldus de bondscoach.
Het nog ongeslagen Duitsland ging na twee zeges en een gelijkspel door als groepswinnaar. Denemarken eindigde als tweede in de poule, achter Engeland, na drie gelijke spelen.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."
18 uur geleden