Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Denemarken rekent op Eriksen en Delaney tegen Duitsland

Coach Denemarken rekent op Eriksen en Delaney tegen Duitsland

DORTMUND (ANP/DPA) - Bondscoach Kasper Hjulmand van Denemarken heeft goede hoop dat Christian Eriksen en Thomas Delaney zaterdag beschikbaar zijn voor het EK-duel in de achtste finales met gastland Duitsland. De middenvelders waren een dag voor de wedstrijd in Dortmund niet fit en misten de training.

"Christian Eriksen had vanochtend wat maagklachten, net als Thomas Delaney, dus hebben we besloten dat ze niet zouden trainen", legde Hjulmand uit op een persconferentie. "Hopelijk zijn ze klaar voor morgen, dat verwachten we ook."

Hjulmand keek met gemengde gevoelens vooruit naar het treffen met het gastland. "Aan het begin van het toernooi beschouwde ik Duitsland als een van de favorieten en het is jammer dat ze tegen ons spelen. Zij hebben kwaliteit en talent en hebben zich laten zien in de groepsfase. Maar wij hebben ook kwaliteit en talent en ze zullen heel erg goed moeten zijn om ons te verslaan", aldus de bondscoach.

Het nog ongeslagen Duitsland ging na twee zeges en een gelijkspel door als groepswinnaar. Denemarken eindigde als tweede in de poule, achter Engeland, na drie gelijke spelen.

Meer uit Voetbal

FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

38 minuten geleden
FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

1 uur geleden
Heracles - FC Twente na halfuur stilgelegd door bekers op veld

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.

2 uur geleden
FC Groningen wint derby van het noorden van sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.

3 uur geleden
Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

7 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

8 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

18 uur geleden