Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Denemarken rekent op Eriksen en Delaney tegen Duitsland

Coach Denemarken rekent op Eriksen en Delaney tegen Duitsland

DORTMUND (ANP/DPA) - Bondscoach Kasper Hjulmand van Denemarken heeft goede hoop dat Christian Eriksen en Thomas Delaney zaterdag beschikbaar zijn voor het EK-duel in de achtste finales met gastland Duitsland. De middenvelders waren een dag voor de wedstrijd in Dortmund niet fit en misten de training.

"Christian Eriksen had vanochtend wat maagklachten, net als Thomas Delaney, dus hebben we besloten dat ze niet zouden trainen", legde Hjulmand uit op een persconferentie. "Hopelijk zijn ze klaar voor morgen, dat verwachten we ook."

Hjulmand keek met gemengde gevoelens vooruit naar het treffen met het gastland. "Aan het begin van het toernooi beschouwde ik Duitsland als een van de favorieten en het is jammer dat ze tegen ons spelen. Zij hebben kwaliteit en talent en hebben zich laten zien in de groepsfase. Maar wij hebben ook kwaliteit en talent en ze zullen heel erg goed moeten zijn om ons te verslaan", aldus de bondscoach.

Het nog ongeslagen Duitsland ging na twee zeges en een gelijkspel door als groepswinnaar. Denemarken eindigde als tweede in de poule, achter Engeland, na drie gelijke spelen.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

11 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

11 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

11 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

12 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

12 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

13 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

14 uur geleden