Coach Celades ziet kansen voor Valencia
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Albert Celades van Valencia verwacht dat zijn ploeg dinsdagavond Ajax moet verslaan om de achtste finales van de Champions League te bereiken. "Chelsea wint wel van Lille, want Lille speelt helemaal nergens meer voor", zei hij tijdens een persconferentie in de Johan Cruijff ArenA.
Ajax heeft na vijf groepswedstrijden 10 punten. Valencia en Chelsea volgen met 8 punten en Lille is met slechts 1 punt al uitgeschakeld. Trainer Celades moet improviseren omdat Jasper Cillessen, verdediger Ezequiel Garay, middenvelder Geoffrey Kondogbia en aanvaller Denis Tsjerisjev niet beschikbaar zijn. "Maar ik heb begrepen dat Ajax ook aanvallers mist", doelde Celades op de geblesseerde Quincy Promes, David Neres en Zakaria Labyad.
Valencia verloor voor eigen publiek met 3-0 van Ajax. "Zij hebben onze fouten uitstekend afgestraft", zei Celades. "Ajax heeft een sterke ploeg met talentvolle spelers die elkaar goed weten te vinden. Maar er liggen zeker kansen voor ons. Die moeten we deze keer wel benutten."
Valencia won de laatste twee wedstrijden in La Liga en heeft na een slechte competitiestart nog maar 1 punt minder dan nummer vier Real Sociedad.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
30 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
2 uur geledenSYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.
4 uur geleden