Coach Buijs wordt vrolijk van ontwikkeling FC Groningen
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Danny Buijs van FC Groningen wordt naar eigen zeggen vrolijk van de ontwikkeling van zijn ploeg. De noorderlingen behaalden zaterdag bij Sparta in Rotterdam de vierde opeenvolgende competitiezege (2-3) en zijn mede daardoor uitgegroeid tot een stevige subtopper in de Eredivisie.
"Als je ziet wie er in deze wedstrijd nog ontbraken, dan mogen we denk ik heel tevreden zijn dat we dit met elkaar weten te bereiken", liet Buijs voldaan weten bij FOX Sports. Hij doelde onder meer op de geblesseerd geraakte Azor Matusiwa en Patrick Joosten. "Azor is onze aanvoerder en één van onze beste spelers. Zijn specifieke kwaliteiten hadden we tegen Sparta zeker goed kunnen gebruiken. Des te groter is het compliment aan het team, dat ze dat hebben kunnen compenseren."
Buijs sprak na de zwaar bevochten zege op het Kasteel van een "intense" wedstrijd. "Sparta heeft een heel stugge en fysieke ploeg, met heel veel kracht in de duels. Dan weet je dat je tot het eindsignaal vol gas moet geven. We hebben op momenten goed gevoetbald en een paar mooie goals gemaakt. In de slotfase konden we stand houden tegen de fysieke kracht van Sparta. Dat vind ik knap van ons."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
4 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
42 minuten geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
45 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
52 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
4 uur geleden