Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Buijs wordt vrolijk van ontwikkeling FC Groningen

Coach Buijs wordt vrolijk van ontwikkeling FC Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Danny Buijs van FC Groningen wordt naar eigen zeggen vrolijk van de ontwikkeling van zijn ploeg. De noorderlingen behaalden zaterdag bij Sparta in Rotterdam de vierde opeenvolgende competitiezege (2-3) en zijn mede daardoor uitgegroeid tot een stevige subtopper in de Eredivisie.

"Als je ziet wie er in deze wedstrijd nog ontbraken, dan mogen we denk ik heel tevreden zijn dat we dit met elkaar weten te bereiken", liet Buijs voldaan weten bij FOX Sports. Hij doelde onder meer op de geblesseerd geraakte Azor Matusiwa en Patrick Joosten. "Azor is onze aanvoerder en één van onze beste spelers. Zijn specifieke kwaliteiten hadden we tegen Sparta zeker goed kunnen gebruiken. Des te groter is het compliment aan het team, dat ze dat hebben kunnen compenseren."

Buijs sprak na de zwaar bevochten zege op het Kasteel van een "intense" wedstrijd. "Sparta heeft een heel stugge en fysieke ploeg, met heel veel kracht in de duels. Dan weet je dat je tot het eindsignaal vol gas moet geven. We hebben op momenten goed gevoetbald en een paar mooie goals gemaakt. In de slotfase konden we stand houden tegen de fysieke kracht van Sparta. Dat vind ik knap van ons."

Meer uit Voetbal

Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

2 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

2 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

2 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

3 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

5 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

5 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

5 uur geleden