Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Bosz ziet kampioenswaardig PSV gelukkig van Twente winnen

Coach Bosz ziet kampioenswaardig PSV gelukkig van Twente winnen

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz beseft na de zwaarbevochten zege op FC Twente (1-0) dat het wel heel raar moet lopen als PSV dit jaar geen landskampioen wordt. "Maar ik twijfel het hele seizoen al niet aan mijn ploeg", zei hij op een persconferentie na de topper tegen de nummer 3 van de ranglijst uit Enschede. "Dat is het probleem niet."

Ook voor Bosz kwam het als een verrassing dat zijn ploeg nog wist te winnen van FC Twente. Ricardo Pepi trof doel in de 97e minuut. Een paar minuten eerder verzuimde Mitchell van Bergen FC Twente op voorsprong te schieten. "Als hij scoort, dan was het klaar geweest", erkende Bosz. "Maar we slepen het duel wel uit het vuur. Dan ben je kampioenswaardig."

Bosz kan zich voorstellen dat ze bij FC Twente niet begrijpen waarom scheidsrechter Joey Kooij in de openingsfase van de tweede helft een treffer van Myron Boadu afkeurde. De arbiter zag de spits van FC Twente doelman Walter Benitez hinderen. "Misschien omdat het in het 5 metergebied was", zei Bosz. "Maar zo'n doelpunt kan je ook goedkeuren."

Meer uit Voetbal

Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Infantino

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino.

6 uur geleden
Verdediger Van de Ven verlengt contract bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Micky van de Ven heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee jaar verlengd. De centrale verdediger is nu tot medio 2031 aan de club uit Londen verbonden.

12 uur geleden
Middenvelder Koopmeiners verlengt contract bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.

13 uur geleden
Liverpool huurt verdediger Araújo van FC Barcelona

LIVERPOOL (ANP) - Ronald Araújo speelt dit seizoen voor Liverpool. De Engelse club huurt de centrale verdediger uit Uruguay van FC Barcelona, de club met wie hij drie landstitels veroverde.

15 uur geleden
Doelman Nikiema verlengt contract bij ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Doelman Kilian Nikiema heeft zijn contract bij ADO Den Haag verlengd. Hij is nu tot medio 2030 aan de naar de Eredivisie gepromoveerde club verbonden. Zijn oude verbintenis liep volgend jaar af.

16 uur geleden
Iraanse aanvaller Jahanbakhsh bij Excelsior terug in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Alireza Jahanbakhsh speelt dit seizoen voor Excelsior in de Eredivisie. De rechtsbuiten was transfervrij na zijn vertrek bij de Belgische club Dender. Hij kwam met Iran uit op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

18 uur geleden
Floranus akkoord met voorstel aanklager van drie duels schorsing

ZWOLLE (ANP) - Sherel Floranus is akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal na zijn rode kaart in het verloren thuisduel van zondag met Ajax (0-2). De linksback is drie duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

19 uur geleden