Coach Bosz wint met Lyon van Monaco
LYON (ANP) - Coach Peter Bosz heeft met Olympique Lyon de thuiswedstrijd tegen AS Monaco, de komende tegenstander van PSV, in winst omgezet. Het duel eindigde in 2-0. Karl Toko Ekambi opende een kwartier voor tijd de score uit een strafschop. In de slotminuut van de reguliere speeltijd besliste Jason Denayer het duel. Myron Boadu (ex-AZ) viel bij Monaco in de 71e minuut in.
Lyon klom met 16 punten over Monaco heen naar de vijfde plaats. De club van Boadu bleef op 14 punten staan.
Monaco speelt donderdag in de Europa League uit tegen PSV.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft trainer Carl Hoefkens ontslagen. Dat besluit volgt drie dagen na de nederlaag van 4-2 bij RKC Waalwijk in de eerste divisie. NAC, dat vorig seizoen uit de Eredivisie degradeerde, heeft na vijf speelronden 7 punten.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
22 uur geleden