'Coach Bosz wil doelman Onana naar Lyon halen'
LYON (ANP) - Coach Peter Bosz van Olympique Lyon maakt zich sterk om doelman André Onana van Ajax aan te trekken. Volgens de Franse sportkrant L'Équipe zijn de onderhandelingen tussen beide clubs over een transfer inmiddels aan de gang. De keeper uit Kameroen zou zelf al hebben ingestemd met een verhuizing naar Lyon. Bosz kent hem goed van hun gezamenlijke seizoen bij Ajax (2016-2017).
Onana, die een dopingschorsing uitzit, mag vanaf september de training bij zijn club hervatten. Hij is in november ook weer inzetbaar tijdens wedstrijden. Onana wil zijn aflopende contract niet verlengen in Amsterdam. Daardoor zou hij volgend jaar zomer Ajax transfervrij kunnen verlaten.
"Ik heb goed contact met hem. Ik vind het een fantastische doelman. Dat hij niet wil bijtekenen, zal voor mij geen reden zijn om hem niet op te stellen", liet trainer Erik ten Hag van Ajax onlangs weten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
4 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
6 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
9 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
10 uur geleden