'Coach Bosz wil doelman Onana naar Lyon halen'
LYON (ANP) - Coach Peter Bosz van Olympique Lyon maakt zich sterk om doelman André Onana van Ajax aan te trekken. Volgens de Franse sportkrant L'Équipe zijn de onderhandelingen tussen beide clubs over een transfer inmiddels aan de gang. De keeper uit Kameroen zou zelf al hebben ingestemd met een verhuizing naar Lyon. Bosz kent hem goed van hun gezamenlijke seizoen bij Ajax (2016-2017).
Onana, die een dopingschorsing uitzit, mag vanaf september de training bij zijn club hervatten. Hij is in november ook weer inzetbaar tijdens wedstrijden. Onana wil zijn aflopende contract niet verlengen in Amsterdam. Daardoor zou hij volgend jaar zomer Ajax transfervrij kunnen verlaten.
"Ik heb goed contact met hem. Ik vind het een fantastische doelman. Dat hij niet wil bijtekenen, zal voor mij geen reden zijn om hem niet op te stellen", liet trainer Erik ten Hag van Ajax onlangs weten.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
9 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
3 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
13 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
14 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
16 uur geleden