'Coach Bosz wil doelman Onana naar Lyon halen'
LYON (ANP) - Coach Peter Bosz van Olympique Lyon maakt zich sterk om doelman André Onana van Ajax aan te trekken. Volgens de Franse sportkrant L'Équipe zijn de onderhandelingen tussen beide clubs over een transfer inmiddels aan de gang. De keeper uit Kameroen zou zelf al hebben ingestemd met een verhuizing naar Lyon. Bosz kent hem goed van hun gezamenlijke seizoen bij Ajax (2016-2017).
Onana, die een dopingschorsing uitzit, mag vanaf september de training bij zijn club hervatten. Hij is in november ook weer inzetbaar tijdens wedstrijden. Onana wil zijn aflopende contract niet verlengen in Amsterdam. Daardoor zou hij volgend jaar zomer Ajax transfervrij kunnen verlaten.
"Ik heb goed contact met hem. Ik vind het een fantastische doelman. Dat hij niet wil bijtekenen, zal voor mij geen reden zijn om hem niet op te stellen", liet trainer Erik ten Hag van Ajax onlangs weten.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/RTR) - Achraf Hakimi is op tijd hersteld van zijn enkelblessure om te spelen in de Afrika Cup. Dat zei de 27-jarige verdediger op een persconferentie voorafgaand aan het toernooi.
12 minuten geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
15 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
15 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.
18 uur geledenTURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
20 uur geleden