Coach Bosz uit Europa League met Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz is met Leverkusen gestrand in de Europa League. De Duitse club moest zich op eigen veld opnieuw gewonnen geven tegen Young Boys. De return eindigde in 0-2, na 4-3 in Zwitserland.
Leverkusen trad met verdediger Daley Sinkgraven en middenvelder Jeremie Frimpong aan. Timothy Fosu-Mensah bleef op de bank. Het openingsdoelpunt viel kort na de rust en kwam op naam van de Fransman Theoson Siebatcheu. In de slotfase besliste Christian Fassnacht het tweeluik: 0-2.
Leicester City verloor op eigen veld van Slavia Praag: 0-2. Het eerste duel was in 0-0 geëindigd. Serdar Gözübüyük was de leidsman in Leicester.
Manchester United
Manchester United, zonder Donny van de Beek, bleef in eigen stadion tegen Real Sociedad steken op 0-0. Vorige week won de Engelse club ruim in Turijn (0-4). ManUnited ontsnapte in de return aan een vroege achterstand. Mikel Oyarzabal miste een strafschop.
AC Milan had op eigen veld tegen Crvena Zvezda voldoende aan een gelijkspel van 1-1 om door te gaan in het toernooi. In de eerste wedstrijd kwamen beide clubs op 2-2 uit.
Club Brugge
Club Brugge, met Ruud Vormer en Bas Dost, ging op eigen veld onderuit tegen Dinamo Kiev: 0-1, na 1-1 in Oekraïne. De Belgische kampioen miste liefst zes spelers door een coronabesmetting, onder wie Noa Lang en Stefano Denswil. Ook hoofdtrainer Philippe Clement ontbrak nog bij Brugge.
AS Roma, met Rick Karsdorp in het basisteam, versloeg SC Braga ook in de return: 3-1
Dinamo Zagreb plaatste zich eveneens voor de achtste finales. FC Krasnodar, met Tonny Vilhena als basisspeler, werd opnieuw ingerekend: 1-0.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
1 dag geleden