Coach Bosz uit Europa League met Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz is met Leverkusen gestrand in de Europa League. De Duitse club moest zich op eigen veld opnieuw gewonnen geven tegen Young Boys. De return eindigde in 0-2, na 4-3 in Zwitserland.
Leverkusen trad met verdediger Daley Sinkgraven en middenvelder Jeremie Frimpong aan. Timothy Fosu-Mensah bleef op de bank. Het openingsdoelpunt viel kort na de rust en kwam op naam van de Fransman Theoson Siebatcheu. In de slotfase besliste Christian Fassnacht het tweeluik: 0-2.
Leicester City verloor op eigen veld van Slavia Praag: 0-2. Het eerste duel was in 0-0 geëindigd. Serdar Gözübüyük was de leidsman in Leicester.
Manchester United
Manchester United, zonder Donny van de Beek, bleef in eigen stadion tegen Real Sociedad steken op 0-0. Vorige week won de Engelse club ruim in Turijn (0-4). ManUnited ontsnapte in de return aan een vroege achterstand. Mikel Oyarzabal miste een strafschop.
AC Milan had op eigen veld tegen Crvena Zvezda voldoende aan een gelijkspel van 1-1 om door te gaan in het toernooi. In de eerste wedstrijd kwamen beide clubs op 2-2 uit.
Club Brugge
Club Brugge, met Ruud Vormer en Bas Dost, ging op eigen veld onderuit tegen Dinamo Kiev: 0-1, na 1-1 in Oekraïne. De Belgische kampioen miste liefst zes spelers door een coronabesmetting, onder wie Noa Lang en Stefano Denswil. Ook hoofdtrainer Philippe Clement ontbrak nog bij Brugge.
AS Roma, met Rick Karsdorp in het basisteam, versloeg SC Braga ook in de return: 3-1
Dinamo Zagreb plaatste zich eveneens voor de achtste finales. FC Krasnodar, met Tonny Vilhena als basisspeler, werd opnieuw ingerekend: 1-0.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
50 minuten geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
2 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
12 uur geleden