Coach Bosz overwintert met Leverkusen
MOSKOU (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft met Leverkusen sowieso de derde plaats veiliggesteld in groep D van de Champions League. De Duitse club versloeg concurrent Lokomotiv Moskou in Rusland met 2-0. De Russische ploeg is nu met drie punten uitgeschakeld. Leverkusen kwam dankzij de tweede poulezege op rij, na 2-1 drie weken geleden thuis tegen Atlético Madrid, op zes punten.
Dankzij een beter onderling resultaat met Lokomotiv is Leverkusen nu al zeker van de derde plek, goed voor deelname na de winterstop aan de Europa League. De ploeg van Bosz heeft nog een kleine kans op overwinteren in de Champions League, maar dan mag Atlético dinsdagavond niet winnen bij het al geplaatste Juventus.
Leverkusen kwam in de elfde minuut op curieuze wijze op voorsprong. Eder schoot bij het uitverdedigen de bal tegen zijn ploeggenoot Rifat Zjemaletdinov aan waarna de bal in eigen doel verdween (0-1). Dankzij sterk keeperswerk van de Fin Lukas Hradecky hield Leverkusen de kleine marge tot aan de rust vast. Na de pauze zorgde Sven Bender met een prachtige volley voor 0-2.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.
17 minuten geledenNOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).
18 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.
57 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst in 2026 een competitiewedstrijd gewonnen. De club uit Deventer won in De Adelaarshorst met 4-0 van Heracles Almelo. De Eagles stegen naar de twaalfde plaats. Heracles blijft laatste in de Eredivisie.
58 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
9 uur geleden