Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Bosz overwintert met Leverkusen

Coach Bosz overwintert met Leverkusen

MOSKOU (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft met Leverkusen sowieso de derde plaats veiliggesteld in groep D van de Champions League. De Duitse club versloeg concurrent Lokomotiv Moskou in Rusland met 2-0. De Russische ploeg is nu met drie punten uitgeschakeld. Leverkusen kwam dankzij de tweede poulezege op rij, na 2-1 drie weken geleden thuis tegen Atlético Madrid, op zes punten.

Dankzij een beter onderling resultaat met Lokomotiv is Leverkusen nu al zeker van de derde plek, goed voor deelname na de winterstop aan de Europa League. De ploeg van Bosz heeft nog een kleine kans op overwinteren in de Champions League, maar dan mag Atlético dinsdagavond niet winnen bij het al geplaatste Juventus.

Leverkusen kwam in de elfde minuut op curieuze wijze op voorsprong. Eder schoot bij het uitverdedigen de bal tegen zijn ploeggenoot Rifat Zjemaletdinov aan waarna de bal in eigen doel verdween (0-1). Dankzij sterk keeperswerk van de Fin Lukas Hradecky hield Leverkusen de kleine marge tot aan de rust vast. Na de pauze zorgde Sven Bender met een prachtige volley voor 0-2.

Meer uit Voetbal

Busquets keert als trainer terug bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP/BELGA) - Sergio Busquets keert terug naar FC Barcelona. De voormalige middenvelder van de Catalanen wordt assistent-trainer bij Barcelona B, maakte de Spaanse kampioen maandag bekend.

1 uur geleden
Cagliari-aanvaller Trepy (20) opgenomen op intensive care

CAGLIARI (ANP/DPA) - Cagliari-aanvaller Yael Trepy ligt op de intensive care van een ziekenhuis in de Italiaanse stad Sassari. Dat meldt de Serie A-club maandag op haar site. Volgens verschillende Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, was de 20-jarige Franse voetballer afgelopen weekend betrokken bij een ongeluk in een zwembad.

3 uur geleden
RC Lens verslaat Paris Saint-Germain en wint Franse supercup

LENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.

18 uur geleden
Trainer Veldman geniet als Heerenveen de ArenA stil krijgt

AMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."

20 uur geleden
Trainer Míchel ziet Ajax na rust instorten tegen Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez zag dat Ajax energie miste in de tweede helft van het thuisduel met sc Heerenveen (2-2). "Ik weet niet hoe dat komt", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Misschien omdat we de laatste weken veel duels hebben gespeeld. Na rust verloren we de controle over de wedstrijd. We konden geen druk meer zetten en daardoor niet meer goed aanvallen."

21 uur geleden
Ajax verspeelt voorsprong en punten tegen sc Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een stroef optreden tegen sc Heerenveen afgesloten met puntenverlies (2-2). De club verspeelde een voorsprong van 2-0 in de Johan Cruijff ArenA, het stadion dat deze week de dertigste verjaardag viert.

22 uur geleden
Arsenal verslaat Manchester City in strijd om Community Shield

CARDIFF (ANP) - Arsenal heeft Manchester City zondag verslagen in de strijd om de Community Shield, de Engelse supercup. De landskampioen was in het Principality Stadium in Cardiff met 3-0 te sterk voor de winnaar van de FA Cup.

23 uur geleden