Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Bosz overwintert met Leverkusen

Coach Bosz overwintert met Leverkusen

MOSKOU (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft met Leverkusen sowieso de derde plaats veiliggesteld in groep D van de Champions League. De Duitse club versloeg concurrent Lokomotiv Moskou in Rusland met 2-0. De Russische ploeg is nu met drie punten uitgeschakeld. Leverkusen kwam dankzij de tweede poulezege op rij, na 2-1 drie weken geleden thuis tegen Atlético Madrid, op zes punten.

Dankzij een beter onderling resultaat met Lokomotiv is Leverkusen nu al zeker van de derde plek, goed voor deelname na de winterstop aan de Europa League. De ploeg van Bosz heeft nog een kleine kans op overwinteren in de Champions League, maar dan mag Atlético dinsdagavond niet winnen bij het al geplaatste Juventus.

Leverkusen kwam in de elfde minuut op curieuze wijze op voorsprong. Eder schoot bij het uitverdedigen de bal tegen zijn ploeggenoot Rifat Zjemaletdinov aan waarna de bal in eigen doel verdween (0-1). Dankzij sterk keeperswerk van de Fin Lukas Hradecky hield Leverkusen de kleine marge tot aan de rust vast. Na de pauze zorgde Sven Bender met een prachtige volley voor 0-2.

Meer uit Voetbal

Malen en Kluivert melden zich met blessures af voor Oranje

ZEIST (ANP) - Donyell Malen en Justin Kluivert hebben zich bij bondscoach Xavi Hernández afgemeld voor de komende vier interlands van het Nederlands elftal. De aanvallers van AS Roma en Bournemouth zijn geblesseerd.

4 uur geleden
Mourinho na nederlaag tegen Atlético kritisch op arbitrage

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid-trainer José Mourinho was zondag na de nederlaag tegen Atlético Madrid (2-1) boos op de arbitrage. Tijdens een persconferentie liet hij een foto zien met daarop twee overtredingen die spelers van Atlético in de eerste helft maakten en waarvoor ze niet werden bestraft.

4 uur geleden
Cunha redt in slotfase punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft een derde nederlaag in de Premier League ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick speelde met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Fulham.

5 uur geleden
NEC speelt na vroege voorsprong gelijk tegen Go Ahead Eagles

NIJMEGEN (ANP) - NEC is er in de Eredivisie ook niet in geslaagd van Go Ahead Eagles te winnen. De nummer 3 van vorig seizoen kwam in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel: 1-1.

6 uur geleden
Atlético wint stadsderby tegen Real Madrid met 2-1

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zondag de stadsderby tegen Real Madrid met 2-1 gewonnen. Het elftal van trainer Diego Simeone ging daardoor Real Madrid voorbij op de ranglijst. Atlético staat na zeven wedstrijden met 16 punten op de tweede plaats achter FC Barcelona. Het Real Madrid van coach José Mourinho heeft 15 punten.

7 uur geleden
Brobbey scoort drie keer voor verliezend Sunderland

MANCHESTER (ANP) - Brian Brobbey meldt zich maandag met vermoedelijk veel vertrouwen bij het Nederlands elftal. De 24-jarige aanvaller van Sunderland scoorde liefst drie keer in de uitwedstrijd tegen koploper Manchester City. Genoeg voor een positief resultaat was het niet, want Manchester City maakte vijf doelpunten: 5-3.

8 uur geleden
Liverpool boekt kleine zege op Bournemouth, belangrijke rol Gakpo

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League een kleine overwinning geboekt. Het elftal van trainer Andoni Iraola was te sterk voor Bournemouth: 0-1.

8 uur geleden