Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Bosz met Leverkusen ook onderuit in Bundesliga

Coach Bosz met Leverkusen ook onderuit in Bundesliga

LEVERKUSEN (ANP) - De zorgen van trainer Peter Bosz bij Leverkusen nemen toe. Drie dagen na de uitschakeling in de Europa League door Young Boys ging het ook in de Bundesliga fout. Middenmoter SC Freiburg won de uitwedstrijd met 2-1.

Na een ruststand van 0-0 nam Freiburg een voorsprong van 2-0 dankzij treffers van Ermedin Demirovic en Lucas Höler. Leon Bailey verkleinde nog wel de achterstand voor Leverkusen, maar de gelijkmaker bleef uit in de slotfase.

Bij Leverkusen viel verdediger Timothy Fosu-Mensah vlak voor de rust geblesseerd uit. Jeremie Frimpong viel na ruim een uur in en ging na amper een kwartier alweer naar de kant. Daley Sinkgraven bleef op de bank. Bij Freiburg mocht reserve Guus Til niet invallen.

Steunbetuiging

Leverkusen, inmiddels afgezakt naar de zesde plek, verspeelde in het nieuwe jaar in de Bundesliga al vele punten. In de Duitse beker werd de club van Bosz uitgeschakeld door vierdeklasser Rot-Weiss Essen en ook het avontuur in de Europa League strandde vroegtijdig. Na de thuisnederlaag tegen Freiburg zal de druk op de Nederlandse coach alleen nog maar verder toenemen.

Bosz kreeg zondag voor het begin van de wedstrijd nog wel een steunbetuiging van technisch directeur Rudi Völler. Volgens de Duitse oud-international staat de positie van Bosz absoluut niet ter discussie. "Peter Bosz is ons Plan B", antwoordde Völler op de vraag of hij reeds aan een alternatief dacht.

Meer uit Voetbal

Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

2 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

2 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

2 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

2 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

5 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

5 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

5 uur geleden