Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Borussia Dortmund: ook niet scorende Haaland is belangrijk

Coach Borussia Dortmund: ook niet scorende Haaland is belangrijk

DORTMUND (ANP/RTR) - Ook als Erling Haaland niet scoort is hij belangrijk voor Borussia Dortmund. Dat zei coach Edin Terzic na de uitschakeling woensdagavond in de kwartfinales van de Champions League door Manchester City. Haaland, de Noorse wonderspits, wist geen doelpunt te maken.

Het was al de zevende wedstrijd op rij dat Haaland niet wist te scoren. Zijn laatste goals waren op 20 maart in de Bundesliga-wedstrijd tegen 1. FC Köln (2-2). De 20-jarige Haaland is de meest begeerde spits in Europa; topclubs als Manchester City, Manchester United, Real Madrid en FC Barcelona zouden op hem azen.

"Iedereen is eraan gewend geraakt dat hij in elke wedstrijd wel even zal scoren, maar Erling is ook maar een mens", aldus Terzic die zijn ploeg in Dortmund met 2-1 zag verliezen van City. "Hij heeft nu een periode waarin hij niet scoort, maar ik zie dat niet als een groot probleem. Als hij hard blijft werken, komen de goals vanzelf weer. In de laatste wedstrijden was hij wel degelijk belangrijk door zijn dreiging, het afschermen van de bal en het jagen op de bal."

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

2 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

2 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

2 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

5 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

6 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

6 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

6 uur geleden