Coach Borussia Dortmund: ook niet scorende Haaland is belangrijk
DORTMUND (ANP/RTR) - Ook als Erling Haaland niet scoort is hij belangrijk voor Borussia Dortmund. Dat zei coach Edin Terzic na de uitschakeling woensdagavond in de kwartfinales van de Champions League door Manchester City. Haaland, de Noorse wonderspits, wist geen doelpunt te maken.
Het was al de zevende wedstrijd op rij dat Haaland niet wist te scoren. Zijn laatste goals waren op 20 maart in de Bundesliga-wedstrijd tegen 1. FC Köln (2-2). De 20-jarige Haaland is de meest begeerde spits in Europa; topclubs als Manchester City, Manchester United, Real Madrid en FC Barcelona zouden op hem azen.
"Iedereen is eraan gewend geraakt dat hij in elke wedstrijd wel even zal scoren, maar Erling is ook maar een mens", aldus Terzic die zijn ploeg in Dortmund met 2-1 zag verliezen van City. "Hij heeft nu een periode waarin hij niet scoort, maar ik zie dat niet als een groot probleem. Als hij hard blijft werken, komen de goals vanzelf weer. In de laatste wedstrijden was hij wel degelijk belangrijk door zijn dreiging, het afschermen van de bal en het jagen op de bal."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.
5 uur geleden