Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Benfica wil reactie van spelers na verlies tegen Feyenoord

Coach Benfica wil reactie van spelers na verlies tegen Feyenoord

LISSABON (ANP/RTR) - Trainer Bruno Lage van Benfica rekent op een reactie van zijn spelers na de verrassende nederlaag tegen Feyenoord (1-3) in de Champions League. "Er is geen reden om achterom te kijken. In momenten van tegenspoed moeten spelers en teams de beste versie van zichzelf laten zien. Het belangrijkste is hoe we reageren in onze volgende wedstrijd," zei de coach.

"De manier waarop we het eerste doelpunt tegen kregen was vreemd. Het was een doeltrap van ons, maar we verloren de bal en plotseling kwamen ze gemakkelijk ons ​​strafschopgebied binnen," vervolgde Lage. "Het publiek gaf ons na rust veel energie, maar toen verloren we opnieuw onze concentratie en lieten we ze de 3-1 maken, wat het einde van de wedstrijd betekende. Het positieve dat we meenemen is de houding van het team in de tweede helft."

Benfica speelt zondag in de Portugese competitie tegen Rio Ave. De ploeg van Lage, die in september de Duitser Roger Schmidt opvolgde, staat op de derde plaats.

Meer uit Voetbal

Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

28 minuten geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

58 minuten geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

4 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

4 uur geleden
Vitesse wacht nog op definitieve goedkeuring overname

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".

4 uur geleden
Spaanse spits Aghehowa lijkt door blessure WK voetbal te missen

PORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).

5 uur geleden
Timber en De Lange zien trainer De Zerbi vertrekken bij Marseille

MARSEILLE (ANP/AFP) - Olympique Marseille heeft "in onderling overleg" afscheid genomen van trainer Roberto De Zerbi. Dat meldde de club van de Nederlanders Quinten Timber en Jeffrey de Lange. De nummer 4 van Frankrijk verloor zondag 'Le Classique' tegen Paris Saint-Germain met 5-0.

7 uur geleden