Coach Benfica wil reactie van spelers na verlies tegen Feyenoord
LISSABON (ANP/RTR) - Trainer Bruno Lage van Benfica rekent op een reactie van zijn spelers na de verrassende nederlaag tegen Feyenoord (1-3) in de Champions League. "Er is geen reden om achterom te kijken. In momenten van tegenspoed moeten spelers en teams de beste versie van zichzelf laten zien. Het belangrijkste is hoe we reageren in onze volgende wedstrijd," zei de coach.
"De manier waarop we het eerste doelpunt tegen kregen was vreemd. Het was een doeltrap van ons, maar we verloren de bal en plotseling kwamen ze gemakkelijk ons strafschopgebied binnen," vervolgde Lage. "Het publiek gaf ons na rust veel energie, maar toen verloren we opnieuw onze concentratie en lieten we ze de 3-1 maken, wat het einde van de wedstrijd betekende. Het positieve dat we meenemen is de houding van het team in de tweede helft."
Benfica speelt zondag in de Portugese competitie tegen Rio Ave. De ploeg van Lage, die in september de Duitser Roger Schmidt opvolgde, staat op de derde plaats.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
18 uur geleden