Coach Benfica wil reactie van spelers na verlies tegen Feyenoord
LISSABON (ANP/RTR) - Trainer Bruno Lage van Benfica rekent op een reactie van zijn spelers na de verrassende nederlaag tegen Feyenoord (1-3) in de Champions League. "Er is geen reden om achterom te kijken. In momenten van tegenspoed moeten spelers en teams de beste versie van zichzelf laten zien. Het belangrijkste is hoe we reageren in onze volgende wedstrijd," zei de coach.
"De manier waarop we het eerste doelpunt tegen kregen was vreemd. Het was een doeltrap van ons, maar we verloren de bal en plotseling kwamen ze gemakkelijk ons strafschopgebied binnen," vervolgde Lage. "Het publiek gaf ons na rust veel energie, maar toen verloren we opnieuw onze concentratie en lieten we ze de 3-1 maken, wat het einde van de wedstrijd betekende. Het positieve dat we meenemen is de houding van het team in de tweede helft."
Benfica speelt zondag in de Portugese competitie tegen Rio Ave. De ploeg van Lage, die in september de Duitser Roger Schmidt opvolgde, staat op de derde plaats.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
7 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
8 uur geleden