Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Arteta van Arsenal neemt blunderende keeper in bescherming

Coach Arteta van Arsenal neemt blunderende keeper in bescherming

LUTON (ANP) - Trainer Mikel Arteta heeft zijn doelman David Raya in bescherming genomen na de benauwde zege van Arsenal bij Luton Town (3-4). "We moeten sommige situaties als team beter verdedigen", zei hij. "We kijken nooit naar één persoon. Dat hebben we nooit gedaan."

Raya liet zich verrassen na een hoekschop, waardoor Elijah Adebayo gelijk kon maken (2-2). Hij dook ook over de bal heen na een schot van Ross Barkley (3-2). Recordaankoop Declan Rice, voor zo'n 120 miljoen euro overgekomen van West Ham United, maakte in blessuretijd het winnende doelpunt van Arsenal (3-4).

"We hebben een paar doelpunten tegen kregen waar we teleurgesteld over mogen zijn", zei Arteta. "Maar ik vind het veel belangrijker hoe we ons hebben teruggevochten."

Arsenal blijft koploper van de Premier League. Liverpool volgt op 5 punten en speelt woensdagavond tegen hekkensluiter Sheffield United.

Meer uit Voetbal

Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

43 minuten geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

2 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

5 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

5 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

5 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

6 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

6 uur geleden