Coach Arteta van Arsenal neemt blunderende keeper in bescherming
LUTON (ANP) - Trainer Mikel Arteta heeft zijn doelman David Raya in bescherming genomen na de benauwde zege van Arsenal bij Luton Town (3-4). "We moeten sommige situaties als team beter verdedigen", zei hij. "We kijken nooit naar één persoon. Dat hebben we nooit gedaan."
Raya liet zich verrassen na een hoekschop, waardoor Elijah Adebayo gelijk kon maken (2-2). Hij dook ook over de bal heen na een schot van Ross Barkley (3-2). Recordaankoop Declan Rice, voor zo'n 120 miljoen euro overgekomen van West Ham United, maakte in blessuretijd het winnende doelpunt van Arsenal (3-4).
"We hebben een paar doelpunten tegen kregen waar we teleurgesteld over mogen zijn", zei Arteta. "Maar ik vind het veel belangrijker hoe we ons hebben teruggevochten."
Arsenal blijft koploper van de Premier League. Liverpool volgt op 5 punten en speelt woensdagavond tegen hekkensluiter Sheffield United.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
4 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
14 uur geleden