Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Arsenal: we zijn nog lang niet zo goed als Liverpool

Coach Arsenal: we zijn nog lang niet zo goed als Liverpool

LONDEN (ANP) - Coach Mikel Arteta van Arsenal vond het normaal dat de Londense formatie maandagavond het topduel in de Premier League bij Liverpool verloor. "Zij hebben gewoon een hoger niveau, zijn veel verder in hun ontwikkeling", aldus de Spanjaard. "Dat is een gevolg van het goede werk van vele jaren. Wij staan pas aan het begin."

"Een groot deel van de selectie van Liverpool is al vijf jaar bij elkaar en in die periode hebben ze met dezelfde trainer gewerkt", aldus Arteta. "Samen zijn ze uitgegroeid tot het beste elftal uit de Premier League. Maar twee of drie jaar geleden konden ze nog niet wat ze nu kunnen. Wij zijn in onze huidige samenstelling eigenlijk pas een jaar bezig. We moeten nog groeien. Dat is logisch."

Arsenal won het vorige seizoen wel de FA Cup. Donderdag speelt de Londense club opnieuw tegen Liverpool, nu in de League Cup.

Meer uit Voetbal

Mourinho dient klacht in bij Europees Hof om boete en schorsing

ISTANBUL (ANP/AFP/RTR) - José Mourinho heeft een zaak aangespannen bij het Europees Hof voor de Rechten van de Mens (EHRM) over disciplinaire sancties tijdens zijn periode als trainer bij de Turkse club Fenerbahçe, blijkt uit rechtbankdocumenten die het Franse persbureau AFP heeft ingezien. De sancties werden in november 2024 opgelegd door de Turkse voetbalbond TFF.

8 minuten geleden
Nederlands elftal onderweg naar de Verenigde Staten voor WK

SCHIPHOL (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is onderweg naar de Verenigde Staten. Het KLM-vliegtuig vertrok even na 16.30 uur, iets later dan gepland, vanaf Schiphol naar New York. Volgende week begint het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico.

59 minuten geleden
WK-selectie Iran heeft visa voor Mexico binnen

TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.

4 uur geleden
WK-debutant Wieffer had Oranje al even uit zijn hoofd gezet

ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.

10 uur geleden
Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

13 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

17 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

17 uur geleden