Coach Arsenal: we zijn nog lang niet zo goed als Liverpool
LONDEN (ANP) - Coach Mikel Arteta van Arsenal vond het normaal dat de Londense formatie maandagavond het topduel in de Premier League bij Liverpool verloor. "Zij hebben gewoon een hoger niveau, zijn veel verder in hun ontwikkeling", aldus de Spanjaard. "Dat is een gevolg van het goede werk van vele jaren. Wij staan pas aan het begin."
"Een groot deel van de selectie van Liverpool is al vijf jaar bij elkaar en in die periode hebben ze met dezelfde trainer gewerkt", aldus Arteta. "Samen zijn ze uitgegroeid tot het beste elftal uit de Premier League. Maar twee of drie jaar geleden konden ze nog niet wat ze nu kunnen. Wij zijn in onze huidige samenstelling eigenlijk pas een jaar bezig. We moeten nog groeien. Dat is logisch."
Arsenal won het vorige seizoen wel de FA Cup. Donderdag speelt de Londense club opnieuw tegen Liverpool, nu in de League Cup.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian MbappƩ een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
19 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
21 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
22 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
22 uur geleden