Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ancelotti: geen reden voor twijfel over toekomst bij Real

Coach Ancelotti: geen reden voor twijfel over toekomst bij Real

MANCHESTER (ANP) - Coach Carlo Ancelotti gaat ervan uit dat hij ondanks de uitschakeling in de halve finales van de Champions League ook volgend seizoen de leiding heeft over Real Madrid. "Niemand heeft twijfels over mijn toekomst, de voorzitter was duidelijk 15 dagen geleden", aldus de Italiaanse voetbaltrainer.

Voorzitter Florentino Perez sprak openlijk zijn steun uit voor Ancelotti nadat Real Madrid de Spaanse beker won. Na het mislopen van de Spaanse titel en de finale van de Champions League is de Copa del Rey dit seizoen de enige prijs voor het keurkorps van Ancelotti.

De Madrilenen, titelhouders in de de Champions League, gingen woensdagavond met 4-0 hard onderuit tegen Manchester City. In Spanje was het eerste duel in 1-1 geƫindigd. "We zullen hier van moeten leren en ons met het oog op volgend seizoen moeten verbeteren. Vorig jaar konden we ze verslaan en haalden we de finale. Dit keer was het de beurt aan City. Dit was zeker niet gepland, maar het is ook niet nodig om dramatisch hierover te doen", aldus Ancelotti.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

9 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

10 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

10 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

13 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

16 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

17 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

17 uur geleden