Coach Ancelotti: geen reden voor twijfel over toekomst bij Real
MANCHESTER (ANP) - Coach Carlo Ancelotti gaat ervan uit dat hij ondanks de uitschakeling in de halve finales van de Champions League ook volgend seizoen de leiding heeft over Real Madrid. "Niemand heeft twijfels over mijn toekomst, de voorzitter was duidelijk 15 dagen geleden", aldus de Italiaanse voetbaltrainer.
Voorzitter Florentino Perez sprak openlijk zijn steun uit voor Ancelotti nadat Real Madrid de Spaanse beker won. Na het mislopen van de Spaanse titel en de finale van de Champions League is de Copa del Rey dit seizoen de enige prijs voor het keurkorps van Ancelotti.
De Madrilenen, titelhouders in de de Champions League, gingen woensdagavond met 4-0 hard onderuit tegen Manchester City. In Spanje was het eerste duel in 1-1 geëindigd. "We zullen hier van moeten leren en ons met het oog op volgend seizoen moeten verbeteren. Vorig jaar konden we ze verslaan en haalden we de finale. Dit keer was het de beurt aan City. Dit was zeker niet gepland, maar het is ook niet nodig om dramatisch hierover te doen", aldus Ancelotti.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.
6 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
10 uur geleden