Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ancelotti biedt fans excuses aan na nederlaag Real

Coach Ancelotti biedt fans excuses aan na nederlaag Real

GIRONA (ANP) - Coach Carlo Ancelotti heeft bij de fans van Real Madrid excuses aangeboden na de nederlaag van zijn ploeg dinsdag tegen Girona. Real ging met 4-2 onderuit en kan de titel in Spanje zo goed als vergeten. Als koploper FC Barcelona woensdag wint tegen Rayo Vallecano, loopt het verschil met de naaste concurrent op naar 14 punten.

"De fans zijn gekwetst en we willen daarvoor onze excuses aanbieden", aldus Ancelotti. Hij hield de aanhangers wel voor dat Real nog zicht heeft op twee andere prijzen. "Ook wij hebben pijn na deze nederlaag, maar we weten ook dat we klaar zullen zijn voor de bekerfinale en de halve finales van de Champions League." De club uit Madrid neemt het volgende maand op tegen Manchester City in de halve eindstrijd van de Champions League. Op 6 mei staat de bekerfinale tegen Osasuna op het programma.

Volgens Ancelotti was zijn team niet helemaal zichzelf in de wedstrijd tegen Girona. "We waren vanaf het begin nerveus en daardoor verloren we de controle." Hij baalde ook dat zijn ploeg niet goed verdedigde. "We hebben een team met uitzonderlijke kwaliteiten, maar dat komt er alleen uit als die kwaliteiten worden ondersteund door een goede verdediging en die was er vandaag niet. Zolang de spelers dit niet begrijpen, zal ik dit blijven herhalen."

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje begint EK met ruime overwinning op Portugal

BERN (ANP) - Spanje heeft Portugal op het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen kansloos gelaten. De regerend wereldkampioen was in Bern met 5-0 te sterk. Bij rust was het al 4-0.

9 uur geleden
Nigeriaanse doelman Rufai op 61-jarige leeftijd overleden

ABUJA (ANP) - Oud-doelman Peter Rufai is op 61-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Nigeriaanse voetbalbond.

9 uur geleden
Voetbalsters met rouwbanden tegen Wales om overlijden Israël

SPIEZ (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal spelen zaterdag hun eerste EK-wedstrijd tegen Wales met rouwbanden door het overlijden van oud-international Rinus Israël. Er is geen minuut stilte, laat de KNVB weten.

10 uur geleden
Van Dijk 'helemaal kapot en vol ongeloof' na dood Jota

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk is zwaar aangeslagen na het plotselinge overlijden van zijn Portugese ploeggenoot Diogo Jota bij Liverpool. "Man, ik kan het niet geloven en ik wil het niet geloven. Ik ben er absoluut kapot van en vol ongeloof", schrijft de aanvoerder op Instagram.

10 uur geleden
Caruso schiet Italiaanse voetbalsters op EK langs België

SION (ANP) - De Italiaanse voetbalsters zijn het Europees kampioenschap in Zwitserland met een overwinning begonnen. In Sion maakte Arianna Caruso tegen België kort voor rust het enige doelpunt: 1-0. De middenveldster nam de bal in het zestienmetergebied aan en schoot hard raak.

12 uur geleden
Trainer Slot: geen woorden voor 'schok en pijn' om dood Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool noemt het plotselinge overlijden van Diogo Jota een 'enorme schok'. De aanvaller van de Engelse landskampioen en Portugees international overleed door een verkeersongeval in Spanje samen met zijn jongere broer. "Wat te zeggen? Wat kan iemand zeggen op zo'n moment, wanneer de schok en de pijn zo ongelooflijk intens zijn? Ik wilde dat ik de woorden had, maar ik weet dat ik die niet heb", schrijft Slot in een verklaring op de website van de club.

12 uur geleden
Bondscoach Jonker overwoog kort voor het EK te stoppen

THUN (ANP) - Andries Jonker heeft kort voor het EK overwogen te stoppen als bondscoach van Oranje. Dat zegt de 62-jarige Amsterdammer in de NOS Voetbal-podcast.

13 uur geleden