Coach Ancelotti bepleit onschuld aan belastingfraude
MADRID (ANP) - Coach Carlo Ancelotti van Real Madrid beweert onschuldig te zijn aan belastingfraude. Dat zei de Italiaan nadat Real Madrid zich na een moeizaam gelijkspel tegen RB Leipzig (1-1) had geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League.
Het Spaanse Openbaar Ministerie eist vier jaar en negen maanden cel tegen Ancelotti omdat hij een deel van zijn inkomsten uit 2014 en 2015 niet heeft aangegeven. De 64-jarige coach zou voor 1 miljoen euro aan belastingen op inkomsten uit portretrechten hebben ontdoken.
"Ik ben ervan overtuigd dat ik onschuldig ben, dat ik in 2015 geen inwoner van Spanje was", zei hij woensdagavond tegen tv-zender Movistar+. "Dit is een oud verhaal dat acht jaar geleden begon met een aangifte over 2015 waarin de belastingdienst zei dat ik inwoner van Spanje was. Ik hoop dat het snel wordt opgelost. Ik slaap er geen nacht minder om. Mijn enige zorg is dat het team beter moet presteren."
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
5 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
14 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
14 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
15 uur geleden