Coach Ancelotti begrijpt boegeroep fans Real Madrid
MADRID (ANP/RTR) - De supporters van Real Madrid joelden de spelers uit na de late overwinning op Celta Vigo in de achtste finales van het Spaanse bekertoernooi. Coach Carlo Ancelotti begreep de frustraties. "Ik zie het als een wake-upcall van de fans aan het team en zijn coach. Het is begrijpelijk na wat er is gebeurd tegen FC Barcelona. Met hun boegeroep willen ze ons wakkerschudden", zei de Italiaan na afloop van het duel met Celta, dat Real pas in de verlenging won.
De boosheid bij de fans zit diep na de beschamende nederlaag tegen Barcelona in de Spaanse Supercup eerder deze maand. Real verloor met 5-2 in het Saudische Jeddah. De woede kwam tot uiting in de wedstrijd tegen Celta, waarin de 'Koninklijke' een voorsprong van 2-0 tegen het einde van de reguliere speeltijd uit handen gaf. In de extra speeltijd zette Real met drie doelpunten de wedstrijd alsnog naar zijn hand. "Maar als stadion Bernabéu zich ermee gaat bemoeien, is dat bijzonder. Gelukkig speelden we een goede verlenging en wisten we de wedstrijd alsnog te winnen", aldus Ancelotti.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.
7 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.
9 uur geledenGIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.
21 uur geleden