Coach Ancelotti begrijpt boegeroep fans Real Madrid
MADRID (ANP/RTR) - De supporters van Real Madrid joelden de spelers uit na de late overwinning op Celta Vigo in de achtste finales van het Spaanse bekertoernooi. Coach Carlo Ancelotti begreep de frustraties. "Ik zie het als een wake-upcall van de fans aan het team en zijn coach. Het is begrijpelijk na wat er is gebeurd tegen FC Barcelona. Met hun boegeroep willen ze ons wakkerschudden", zei de Italiaan na afloop van het duel met Celta, dat Real pas in de verlenging won.
De boosheid bij de fans zit diep na de beschamende nederlaag tegen Barcelona in de Spaanse Supercup eerder deze maand. Real verloor met 5-2 in het Saudische Jeddah. De woede kwam tot uiting in de wedstrijd tegen Celta, waarin de 'Koninklijke' een voorsprong van 2-0 tegen het einde van de reguliere speeltijd uit handen gaf. In de extra speeltijd zette Real met drie doelpunten de wedstrijd alsnog naar zijn hand. "Maar als stadion Bernabéu zich ermee gaat bemoeien, is dat bijzonder. Gelukkig speelden we een goede verlenging en wisten we de wedstrijd alsnog te winnen", aldus Ancelotti.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden