Coach Ancelotti begrijpt boegeroep fans Real Madrid
MADRID (ANP/RTR) - De supporters van Real Madrid joelden de spelers uit na de late overwinning op Celta Vigo in de achtste finales van het Spaanse bekertoernooi. Coach Carlo Ancelotti begreep de frustraties. "Ik zie het als een wake-upcall van de fans aan het team en zijn coach. Het is begrijpelijk na wat er is gebeurd tegen FC Barcelona. Met hun boegeroep willen ze ons wakkerschudden", zei de Italiaan na afloop van het duel met Celta, dat Real pas in de verlenging won.
De boosheid bij de fans zit diep na de beschamende nederlaag tegen Barcelona in de Spaanse Supercup eerder deze maand. Real verloor met 5-2 in het Saudische Jeddah. De woede kwam tot uiting in de wedstrijd tegen Celta, waarin de 'Koninklijke' een voorsprong van 2-0 tegen het einde van de reguliere speeltijd uit handen gaf. In de extra speeltijd zette Real met drie doelpunten de wedstrijd alsnog naar zijn hand. "Maar als stadion Bernabéu zich ermee gaat bemoeien, is dat bijzonder. Gelukkig speelden we een goede verlenging en wisten we de wedstrijd alsnog te winnen", aldus Ancelotti.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
34 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
38 minuten geledenLORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
3 uur geleden