Coach Advocaat ziet Feyenoord liever matig spelen en wel winnen
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat had nauwelijks aanmerkingen op het spel van Feyenoord in het verloren uitduel met Ajax (1-0). "Maar wat heb ik er aan dat we goed hebben gespeeld", zei hij. "Ik speel liever slecht of matig, maar win dan wel."
Feyenoord kwam er alleen in de openingsfase nauwelijks aan te pas. "Maar na ruim 20 minuten en die goal van Gravenberch kwamen ze gelukkig uit hun schulp", zei de 73-jarige Hagenaar. "We hebben vooral na rust kansen gehad", doelde hij op schoten van Steven Berghuis, Leroy Fer en een kopbal van Luis Sinisterra op de lat. "We hebben dit seizoen best wel eens te veel gekregen. Maar nu krijgen we te weinig."
"Ajax is een ploeg die normaal heel veel kansen creëert", zei Advocaat. "Maar ze hebben nauwelijks kansen gehad. We ging in ons zelf geloven. Hopelijk kunnen we dat meenemen naar de rest van het seizoen."
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
10 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
10 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
16 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
19 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden