Coach Advocaat ziet Feyenoord liever matig spelen en wel winnen
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat had nauwelijks aanmerkingen op het spel van Feyenoord in het verloren uitduel met Ajax (1-0). "Maar wat heb ik er aan dat we goed hebben gespeeld", zei hij. "Ik speel liever slecht of matig, maar win dan wel."
Feyenoord kwam er alleen in de openingsfase nauwelijks aan te pas. "Maar na ruim 20 minuten en die goal van Gravenberch kwamen ze gelukkig uit hun schulp", zei de 73-jarige Hagenaar. "We hebben vooral na rust kansen gehad", doelde hij op schoten van Steven Berghuis, Leroy Fer en een kopbal van Luis Sinisterra op de lat. "We hebben dit seizoen best wel eens te veel gekregen. Maar nu krijgen we te weinig."
"Ajax is een ploeg die normaal heel veel kansen creëert", zei Advocaat. "Maar ze hebben nauwelijks kansen gehad. We ging in ons zelf geloven. Hopelijk kunnen we dat meenemen naar de rest van het seizoen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 dag geleden