Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Advocaat ziet Feyenoord liever matig spelen en wel winnen

Coach Advocaat ziet Feyenoord liever matig spelen en wel winnen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat had nauwelijks aanmerkingen op het spel van Feyenoord in het verloren uitduel met Ajax (1-0). "Maar wat heb ik er aan dat we goed hebben gespeeld", zei hij. "Ik speel liever slecht of matig, maar win dan wel."

Feyenoord kwam er alleen in de openingsfase nauwelijks aan te pas. "Maar na ruim 20 minuten en die goal van Gravenberch kwamen ze gelukkig uit hun schulp", zei de 73-jarige Hagenaar. "We hebben vooral na rust kansen gehad", doelde hij op schoten van Steven Berghuis, Leroy Fer en een kopbal van Luis Sinisterra op de lat. "We hebben dit seizoen best wel eens te veel gekregen. Maar nu krijgen we te weinig."

"Ajax is een ploeg die normaal heel veel kansen creëert", zei Advocaat. "Maar ze hebben nauwelijks kansen gehad. We ging in ons zelf geloven. Hopelijk kunnen we dat meenemen naar de rest van het seizoen."

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

9 minuten geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

1 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

3 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

5 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

5 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

5 uur geleden