Coach Advocaat treurt in Groningen om gemiste kansen
GRONINGEN (ANP) - De spelers van Feyenoord hebben volgens trainer Dick Advocaat in en tegen Groningen ondanks een doelpuntloze remise (0-0) een duidelijk signaal afgegeven. "Ze hebben laten zien dat ze nog iets van dit seizoen willen maken. Ik zag een gretige ploeg, die het vanaf het begin FC Groningen heel moeilijk heeft gemaakt. We hebben heel dominant gespeeld. Wij dicteerden de wedstrijd. Jammer alleen dat we al die kansen hebben gemist. We hebben hier 2 punten laten liggen."
Feyenoord maakte in Groningen een wat meer aanvallende indruk dan in de afgelopen weken het geval was. "We hebben tegen de middenvelders gezegd dat ze wat dieper moesten spelen, ter ondersteuning van Bryan Linssen. Dat ging goed", beaamde Advocaat op ESPN.
De scheidende coach van Feyenoord had genoten van Luis Sinisterra. De Colombiaanse vleugelspits komt na een langdurige blessure steeds beter in zijn spel. Hij schoot in Groningen twee keer op de paal. "Hij wordt elke week beter en krijgt ook steeds meer inhoud. Hij is een mooie speler om in je ploeg te hebben."
Meer uit Voetbal
WAREGEM (ANP) - Club Brugge kan met een goed gevoel richting Eindhoven voor de ontmoeting woensdag met PSV in de Champions League. De Belgische topploeg won vrijdag de uitwedstrijd tegen Zulte Waregem in de hoogste divisie. Het werd 4-2 voor de club van trainer Ivan Leko.
16 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Harry Kane heeft met klein verschil de Gouden Bal gewonnen. Hij kreeg slechts 28 punten meer dan Kylian Mbappé. Dat blijkt uit de gedetailleerde puntentelling die het organiserende vakblad France Football vrijdag publiceerde.
16 uur geledenLE HAVRE (ANP) - Mika Godts heeft opnieuw gescoord voor Paris Saint-Germain. De oud-speler van Ajax deed dat vrijdag in de uitwedstrijd tegen Le Havre, die de club uit Parijs met 5-1 won.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bekerhouder AZ speelt in de tweede ronde van de KNVB-beker een uitwedstrijd tegen het Zeeuwse HSV Hoek. Dat is vrijdag door loting bepaald. Hoek staat na elf speelronden op de vijftiende plaats in de tweede divisie.
21 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep. Smit maakt vermoedelijk donderdag tegen Juventus in de Europa League zijn rentree in de selectie van de Alkmaarders.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt zondag geen supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Telstar. De club heeft dat besloten na de ongeregeldheden van donderdagavond met de eigen aanhang na het bekerduel met Kozakken Boys.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert terug in de selectie van Ajax. Trainer Míchel Sánchez neemt hem op in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AZ. Berghuis stond de afgelopen zes weken aan de kant met een blessure.
1 dag geleden