Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Clubs Premier League hervatten dinsdag de training

Clubs Premier League hervatten dinsdag de training

LONDEN (ANP) - De twintig voetbalclubs uit de Engelse Premier League hervatten dinsdag de training. Dat hebben ze in een gezamenlijk overleg besloten. Wanneer het wegens de uitbraak van het coronavirus stopgezette seizoen weer begint is nog niet duidelijk, zelfs is niet helemaal zeker of het weer begint.

De beslissing om weer te gaan oefenen heeft de steun van regering en gezondheidsautoriteiten. Vooralsnog wordt er getraind in kleine groepen, waarbij de spelers een zekere afstand van elkaar moeten houden.

De spelers zullen vanaf nu twee keer per week worden getest op het virus, om bij goed resultaat contracttraining weer mogelijk te maken. Aanvankelijk was het doel van 'Project Restart' om op 12 juni weer wedstrijden te spelen. Dat lijkt niet meer haalbaar, omdat de voorbereidingstijd inmiddels te kort is. Waarschijnlijk wordt het een week of twee weken later, op voorwaarde dat de situatie rond het virus in het land zich in positieve zin blijft ontwikkelen.

In de Premier League is sinds 9 maart niet meer gespeeld. Er staan nog 92 wedstrijden op het programma en Liverpool is de ongenaakbare koploper.

Meer uit Voetbal

PSV wint ook bij Utrecht en boekt met 14e uitzege op rij record

UTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.

53 minuten geleden
FC Barcelona maanden zonder Christensen

BARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.

1 uur geleden
Feyenoord begint met Borges en Plug tegen FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.

1 uur geleden
Real Sociedad haalt trainer Matarazzo als vervanger van Francisco

SAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.

2 uur geleden
Voetbalbond Azië maakt plannen voor eigen Nations League

KUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.

3 uur geleden
PSV in uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog met Veerman in de basis

UTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.

3 uur geleden
Voetballer Simons verontschuldigt zich bij Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.

4 uur geleden