Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Clubs in Premier League smijten ouderwets met geld

Clubs in Premier League smijten ouderwets met geld

LONDEN (ANP) - Clubs uit de Engelse Premier League hebben de afgelopen winterse transferperiode gezamenlijk ruim 350 miljoen euro uitgegeven, het hoogste bedrag sinds 2018. Meer dan de helft werd neergeteld door de onderste vijf clubs, berekende accountantskantoor Deloitte.

Het bestede bedrag was meer dan vier keer zo hoog dan in de transferperiode van begin 2021, toen de clubs midden in de coronapandemie maar iets meer dan 80 miljoen euro uitgaven. Het laag geklasseerde Everton huurde Donny van de Beek, maar gaf vooral veel geld uit aan Dele Alli, de middenvelder die naar verluidt voor 48 miljoen euro werd overgenomen van Tottenham. Newcastle, onlangs overgenomen door een Saudische investeringsmaatschappij, kocht onder meer de Braziliaan Bruno GuimarĂ£es voor zo'n 40 miljoen euro van het Franse Olympique Lyon.

Deloitte gaf verder aan dat de Engelse clubs deze winter meer dan de helft van de in de vijf grote Europese competities betaalde transfersommen voor hun rekening namen. "Deze cijfers geven aan dat de druk die Covid-19 op de clubs in de Premier League geeft aan het afnemen is", zei Dan Jones, topman van de Sports Business Group van Deloitte.

Meer uit Voetbal

FC Groningen wint derby van het noorden van sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.

35 minuten geleden
Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

4 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

5 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

15 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

16 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

16 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

17 uur geleden