Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Clubs in Premier League smijten ouderwets met geld

Clubs in Premier League smijten ouderwets met geld

LONDEN (ANP) - Clubs uit de Engelse Premier League hebben de afgelopen winterse transferperiode gezamenlijk ruim 350 miljoen euro uitgegeven, het hoogste bedrag sinds 2018. Meer dan de helft werd neergeteld door de onderste vijf clubs, berekende accountantskantoor Deloitte.

Het bestede bedrag was meer dan vier keer zo hoog dan in de transferperiode van begin 2021, toen de clubs midden in de coronapandemie maar iets meer dan 80 miljoen euro uitgaven. Het laag geklasseerde Everton huurde Donny van de Beek, maar gaf vooral veel geld uit aan Dele Alli, de middenvelder die naar verluidt voor 48 miljoen euro werd overgenomen van Tottenham. Newcastle, onlangs overgenomen door een Saudische investeringsmaatschappij, kocht onder meer de Braziliaan Bruno Guimarães voor zo'n 40 miljoen euro van het Franse Olympique Lyon.

Deloitte gaf verder aan dat de Engelse clubs deze winter meer dan de helft van de in de vijf grote Europese competities betaalde transfersommen voor hun rekening namen. "Deze cijfers geven aan dat de druk die Covid-19 op de clubs in de Premier League geeft aan het afnemen is", zei Dan Jones, topman van de Sports Business Group van Deloitte.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

3 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

3 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

3 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

3 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

4 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

5 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

5 uur geleden