Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Clubloze Ben Yedder betuigt voor rechter spijt voor aanranding

Clubloze Ben Yedder betuigt voor rechter spijt voor aanranding

NICE (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder heeft voor de rechter in Nice spijt betuigd voor zijn gedrag tijdens een avond uit op 6 september. De 34-jarige voormalige Franse international stond terecht omdat hij wordt beschuldigd van aanranding van een vrouw.

Yedder was die bewuste avond onder invloed van drank en nodigde de vrouw uit in zijn auto, zo komt naar voren uit het onderzoek. Daar, vertelde de vrouw aan de politie, voerde hij een seksuele handeling uit voor haar ogen. De vrouw diende onmiddellijk een klacht in bij de politie, die Ben Yedder later die nacht arresteerde.

"De heer Ben Yedder heeft spijt dat hij de oorzaak is van een dergelijke situatie", aldus zijn advocaten. Ze zeiden verder dat hun cliƫnt "oprecht zijn excuses aanbiedt aan de eiser" en "verantwoordelijkheid zal nemen voor zijn daden".

Verdachte

Ben Yedder is ook verdachte in een andere zaak die in december voor de rechter komt, waarin hij wordt beschuldigd van psychisch geweld tegen zijn vrouw. Het stel is in een echtscheidingsprocedure. De voormalig aanvoerder van AS Monaco wordt ook door een andere vrouw beschuldigd van verkrachting in de zomer van 2023. De politie onderzoekt die bewering nog steeds.

De in Frankrijk geboren speler met Franse en Tunesische paspoorten staat onder streng politietoezicht in afwachting van zijn proces, maar zit niet vast. De aanklachten tegen hem kunnen oplopen tot een maximale gevangenisstraf van tien jaar.

Ben Yedder heeft na zijn vertrek bij AS Monaco afgelopen zomer geen club meer. In negentien interlands scoorde hij drie keer.

Meer uit Voetbal

NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

13 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

16 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Braziliƫ.

17 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

18 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

21 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden