Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Clubloze Ben Yedder betuigt voor rechter spijt voor aanranding

Clubloze Ben Yedder betuigt voor rechter spijt voor aanranding

NICE (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder heeft voor de rechter in Nice spijt betuigd voor zijn gedrag tijdens een avond uit op 6 september. De 34-jarige voormalige Franse international stond terecht omdat hij wordt beschuldigd van aanranding van een vrouw.

Yedder was die bewuste avond onder invloed van drank en nodigde de vrouw uit in zijn auto, zo komt naar voren uit het onderzoek. Daar, vertelde de vrouw aan de politie, voerde hij een seksuele handeling uit voor haar ogen. De vrouw diende onmiddellijk een klacht in bij de politie, die Ben Yedder later die nacht arresteerde.

"De heer Ben Yedder heeft spijt dat hij de oorzaak is van een dergelijke situatie", aldus zijn advocaten. Ze zeiden verder dat hun cliënt "oprecht zijn excuses aanbiedt aan de eiser" en "verantwoordelijkheid zal nemen voor zijn daden".

Verdachte

Ben Yedder is ook verdachte in een andere zaak die in december voor de rechter komt, waarin hij wordt beschuldigd van psychisch geweld tegen zijn vrouw. Het stel is in een echtscheidingsprocedure. De voormalig aanvoerder van AS Monaco wordt ook door een andere vrouw beschuldigd van verkrachting in de zomer van 2023. De politie onderzoekt die bewering nog steeds.

De in Frankrijk geboren speler met Franse en Tunesische paspoorten staat onder streng politietoezicht in afwachting van zijn proces, maar zit niet vast. De aanklachten tegen hem kunnen oplopen tot een maximale gevangenisstraf van tien jaar.

Ben Yedder heeft na zijn vertrek bij AS Monaco afgelopen zomer geen club meer. In negentien interlands scoorde hij drie keer.

Meer uit Voetbal

Fernandes wil carrière Ronaldo bekronen met wereldtitel

LONDEN (ANP/RTR) - Bruno Fernandes hoopt met Portugal wereldkampioen voetbal te worden om de carrière van Cristiano Ronaldo de ultieme bekroning te geven. Dat zei de middenvelder van Manchester United bij de BBC. "Het zou fantastisch zijn om het WK af te sluiten met Cristiano als winnaar. Ik hoop echt dat we het voor elkaar kunnen krijgen, voor alles wat Cristiano voor het voetbal en de wereld heeft betekend", aldus Fernandes.

4 uur geleden
Trainer Rehm over wangedrag fans: dit verdiende Vitesse niet

LEEUWARDEN (ANP) - Vitesse verdiende een beter einde van het seizoen, zei trainer Rüdiger Rehm na afloop van de wedstrijd in Leeuwarden tegen Cambuur, die voortijdig eindigde door ongeregeldheden in het vak van de Arnhemse aanhang. "Het hele seizoen hebben onze fans zich goed gedragen en de ploeg altijd en overal ongelooflijk gesteund, dan verdient de ploeg het niet dat het zo eindigt. Gooien met vuurwerk is levensgevaarlijk", zei Rehm bij ESPN.

4 uur geleden
Vitesse mist ticket voor play-offs, Den Bosch profiteert

LEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.

15 uur geleden
Duel tussen Cambuur en Vitesse definitief gestaakt door vuurwerk

LEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.

15 uur geleden
Hoge Raad buigt zich na seizoen over zaak van KNVB tegen Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.

18 uur geleden
Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

22 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 dag geleden