Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Clubiconen vinden vertrek Ronaldo bij ManUnited beste beslissing

Clubiconen vinden vertrek Ronaldo bij ManUnited beste beslissing

MANCHESTER (ANP) - Clubiconen Rio Ferdinand en Wayne Rooney vinden het voortijdige vertrek van Cristiano Ronaldo bij Manchester United een goede beslissing. Voormalig verdediger Ferdinand vindt dat zowel de club als de 37-jarige Portugees beter met de situatie had kunnen omgaan, maar dat het vertrek uiteindelijk wel "het beste voor beide partijen is".

"Ronaldo had de club in een onhoudbare situatie gebracht. Daarna is het niet allemaal perfect gegaan, maar als je naar het eindresultaat kijkt is dit wel waar de club en speler op uit wilden komen", aldus de 44-jarige Ferdinand tegen de BBC. De Engelsman speelde samen met Ronaldo in diens eerste periode in Manchester, die duurde van 2003 tot en met 2009. Vorig jaar keerde de vedette terug, maar nu is zijn contract voortijdig beëindigd.

Ook Rooney noemde het vertrek onvermijdelijk na de kritiek die Ronaldo in een televisie-interview had geuit op de club. "Het is jammer want hij is van grote waarde geweest voor United. Ik wens hem het beste waar hij ook heen gaat", aldus de voormalig aanvaller tegen zender Sports 18. Rooney speelde van 2004 tot en met 2009 met Ronaldo in Manchester.

De Portugese aanvaller kwam dit seizoen onder trainer Erik ten Hag weinig aan spelen toe. Vlak voor het vertrek naar het wereldkampioenschap in Qatar haalde hij in een interview flink uit naar onder meer club en trainer, waarmee hij zijn positie bijna onmogelijk maakte. Ronaldo gaf onder meer aan zich verraden te voelen door de club en zei dat hij geen respect had voor zijn van Ajax overgekomen coach. Ook Rooney was onderwerp van kritiek van Ronaldo.

Meer uit Voetbal

New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

7 minuten geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

8 minuten geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

25 minuten geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

1 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

1 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

1 uur geleden
Koeman twijfelt of hij op WK direct met Depay moet starten

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.

2 uur geleden