Club Brugge wil wedstrijd overspelen na
BRUGGE (ANP) - Club Brugge wil dat de competitiewedstrijd tegen KV Mechelen wordt overgespeeld omdat het doelpunt van Thiago werd afgekeurd. De scheidsrechterscommissie gaf zondagavond toe dat het doelpunt door een "menselijke fout van de VAR" niet werd geteld.
Club Brugge zegt geen genoegen te nemen met deze excuses. "Niet alleen voor Club Brugge, maar ook in het belang van de professionalisering van het Belgisch voetbal lijkt het Club van belang dat deze fout niet zonder gevolgen blijft", zegt de club in een verklaring. "Club kan aanvaarden dat er een menselijke fout wordt gemaakt op het veld. Maar in dit geval gaat het om een professioneel-technische fout. Als de VAR een wedstrijdbepalende fout maakt, is dit niet voor interpretatie vatbaar. Dit is een professioneel-technische fout en daarom moet het duel over worden gespeeld."
Het duel tussen KV Mechelen en Club Brugge eindigde in 0-0. De treffer van Thiago werd in de 72e minuut afgekeurd.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.
15 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.
17 uur geledenNYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
1 dag geleden