Club Brugge wil wedstrijd overspelen na
BRUGGE (ANP) - Club Brugge wil dat de competitiewedstrijd tegen KV Mechelen wordt overgespeeld omdat het doelpunt van Thiago werd afgekeurd. De scheidsrechterscommissie gaf zondagavond toe dat het doelpunt door een "menselijke fout van de VAR" niet werd geteld.
Club Brugge zegt geen genoegen te nemen met deze excuses. "Niet alleen voor Club Brugge, maar ook in het belang van de professionalisering van het Belgisch voetbal lijkt het Club van belang dat deze fout niet zonder gevolgen blijft", zegt de club in een verklaring. "Club kan aanvaarden dat er een menselijke fout wordt gemaakt op het veld. Maar in dit geval gaat het om een professioneel-technische fout. Als de VAR een wedstrijdbepalende fout maakt, is dit niet voor interpretatie vatbaar. Dit is een professioneel-technische fout en daarom moet het duel over worden gespeeld."
Het duel tussen KV Mechelen en Club Brugge eindigde in 0-0. De treffer van Thiago werd in de 72e minuut afgekeurd.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
5 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
22 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden