Club Brugge wil wedstrijd overspelen na
BRUGGE (ANP) - Club Brugge wil dat de competitiewedstrijd tegen KV Mechelen wordt overgespeeld omdat het doelpunt van Thiago werd afgekeurd. De scheidsrechterscommissie gaf zondagavond toe dat het doelpunt door een "menselijke fout van de VAR" niet werd geteld.
Club Brugge zegt geen genoegen te nemen met deze excuses. "Niet alleen voor Club Brugge, maar ook in het belang van de professionalisering van het Belgisch voetbal lijkt het Club van belang dat deze fout niet zonder gevolgen blijft", zegt de club in een verklaring. "Club kan aanvaarden dat er een menselijke fout wordt gemaakt op het veld. Maar in dit geval gaat het om een professioneel-technische fout. Als de VAR een wedstrijdbepalende fout maakt, is dit niet voor interpretatie vatbaar. Dit is een professioneel-technische fout en daarom moet het duel over worden gespeeld."
Het duel tussen KV Mechelen en Club Brugge eindigde in 0-0. De treffer van Thiago werd in de 72e minuut afgekeurd.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
49 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
1 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
1 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
10 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden