Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Club Brugge stoot bekerhouder Antwerp uit toernooi: 3-1

Club Brugge stoot bekerhouder Antwerp uit toernooi: 3-1

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft in de achtste finales van het Belgische bekertoernooi Antwerp uitgeschakeld. De regerend landskampioen won met 3-1. Bas Dost nam de tweede goal van Brugge voor zijn rekening, Ruud Vormer maakte het derde doelpunt.

Antwerp won vorig seizoen nog de beker door in de finale Brugge te verslaan. Beide clubs domineren dit seizoen in de Belgische competitie. Brugge is de koploper, Antwerp staat tweede, wel op gepaste afstand.

Bij Brugge stonden Stefano Denswil, Vormer, Noa Lang en Dost in de basis. Tahith Chong viel in de tweede helft in. Bij rust stond het nog 0-0 in het Jan Breydelstadion. Vroeg in de tweede helft opende Hans Vanaken de score voor de thuisploeg. Dost verdubbelde 10 minuten voor tijd de score. Lamkel Zé gaf Antwerp heel even hoop door er 2-1 van te maken, maar Vormer schoot die hoop aan flarden met een harde knal.

John van den Brom

Brugge voegde zich bij KRC Genk in de kwartfinales van de beker. Het elftal van de Nederlandse trainer John van den Brom versloeg woensdag Sint-Truiden met 1-0. Het doelpunt viel pas in de 87e minuut en kwam op naam van Paul Onuachu. Eupen bereikte de laatste acht door amateurclub Olympic Charleroi met 5-1 opzij te zetten.

Dinsdag al won Cercle Brugge met 3-1 van Oostende en plaatste Standard zich na strafschoppen ten koste van Kortrijk.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

12 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

13 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

14 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

14 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

15 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

15 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

20 uur geleden