Club Brugge steviger op kop
BRUGGE (ANP) - Koploper Club Brugge heeft de voorsprong op nummer twee AA Gent vergroot tot acht punten. De ploeg van aanvoerder Ruud Vormer versloeg op eigen veld laagvlieger KV Oostende met 2-0. Gent verloor donderdag met 3-2 bij Antwerp.
Mats Rits opende na een half uur de score voor Club Brugge. Zeven minuten later moest Oostende verder met tien man door een rode kaart voor Ronald Vargas. Kort na de rust zorgde Siebe Schrijvers voor 2-0.
Club Brugge treedt dinsdag in de Champions League aan tegen Galatasaray in Turkije. De Belgische club heeft in poule A, met Paris Saint-Germain en Real Madrid, nog een kleine kans op een plaats bij de laatste zestien.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
21 minuten geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
6 uur geleden