Club Brugge steviger op kop
BRUGGE (ANP) - Koploper Club Brugge heeft de voorsprong op nummer twee AA Gent vergroot tot acht punten. De ploeg van aanvoerder Ruud Vormer versloeg op eigen veld laagvlieger KV Oostende met 2-0. Gent verloor donderdag met 3-2 bij Antwerp.
Mats Rits opende na een half uur de score voor Club Brugge. Zeven minuten later moest Oostende verder met tien man door een rode kaart voor Ronald Vargas. Kort na de rust zorgde Siebe Schrijvers voor 2-0.
Club Brugge treedt dinsdag in de Champions League aan tegen Galatasaray in Turkije. De Belgische club heeft in poule A, met Paris Saint-Germain en Real Madrid, nog een kleine kans op een plaats bij de laatste zestien.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - De KNVB maakt melding van online discriminerende reacties richting Oranje-internationals na de uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal tegen Marokko. Dat laat een woordvoerder weten.
50 minuten geledenMILAAN (ANP) - Stefan de Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale. De Italiaanse topclub meldt het afscheid van de 34-jarige verdediger met een uitgebreid eerbetoon op de website van de club. De Vrij won met Inter negen prijzen, waaronder drie titels in de Serie A en drie Italiaanse bekers (Coppa Italia).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.
8 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.
8 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal wist in de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal opnieuw de nul niet te houden. Issa Diop maakte in de blessuretijd van de tweede helft gelijk (1-1), waarna Marokko de strafschoppen beter nam.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Bas Sibum neemt de plek over van Ibrahim Afellay als assistent-coach van trainer Peter Bosz bij PSV. Dat laat de landskampioen uit Eindhoven weten. De 43-jarige oud-prof was eerder werkzaam bij FC Emmen, Roda JC en Heracles Almelo. Vorig jaar oktober werd hij ontslagen als hoofdtrainer van Heracles Almelo. Sibum tekent een contract voor twee jaar.
9 uur geleden