Club Brugge neemt tweede plaats over van Union, treffer Meijer
BRUSSEL (ANP) - Club Brugge heeft in de play-offs om het Belgische kampioenschap de tweede plaats overgenomen van Union. De bezoekers waren in de Brusselse deelgemeente Vorst met 2-1 te sterk voor de nummer 1 van het reguliere seizoen. De Nederlander Bjorn Meijer maakte de tweede treffer voor Club Brugge.
Anderlecht, dat zaterdag verloor bij Racing Genk (2-1), blijft met 38 punten op de eerste plaats staan. Club Brugge komt met de zege op 36 punten, 1 punt meer dan nummer 3 Union.
Hugo Vetlesen tekende in de 52e minuut voor de openingstreffer van Club Brugge, maar hij kreeg even later zijn tweede gele kaart. Ondanks het ondertal verdubbelde Meijer een kwartier voor tijd de voorsprong. Union-middenvelder Cameron Puertas maakte het weer spannend door in de 82e minuut de 2-1 te maken, maar verder kwam de thuisploeg niet.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
7 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
8 uur geleden