Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Club Brugge koploper na zege bij Antwerp

Club Brugge koploper na zege bij Antwerp

ANTWERPEN (ANP) - Club Brugge heeft in de zestiende speelronde de koppositie in de Belgische Jupiler Pro League overgenomen van KRC Genk. Brugge won zondag de topper bij Antwerp met 2-0. Genk had vrijdag al met 1-0 verloren van Anderlecht en zag Brugge op de ranglijst passeren. Het verschil bedraagt 2 punten.

Brugge miste aanvoerder Ruud Vormer, die afgelopen week een positieve coronatest aflegde. Zijn landgenoot Noa Lang had wel een basisplaats en onderscheidde zich meteen met een assist waaruit Krépin Diatta Brugge al na 2 minuten op voorsprong zette. Er was meer ellende voor de thuisploeg, die al na een kwartier met tien man verder moest. Jérémy Gelin moest de doorgebroken Charles De Ketelaere stoppen met een rode kaart tot gevolg.

Kort na rust verdubbelde Mats Rits de voorsprong, met een schot na een corner van Lang. In het lege Bosuilstadion slaagde Antwerp er niet in iets terug te doen waarmee het verzuimde aansluiting te vinden bij de naaste belagers van Brugge en Genk.

Meer uit Voetbal

Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

3 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

18 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

19 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

20 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

20 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

21 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

22 uur geleden