Club Brugge herstelt zich van ruime nederlaag bij Standard Luik
BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft zich in de Belgische voetbalcompetitie hersteld van de ruime nederlaag bij Standard Luik (3-0) in de vorige speelronde. De regerend kampioen won voor eigen publiek met 3-0 van KV Mechelen.
De Spanjaard Ferran Jutglà opende in de 37e minuut de score. Kort na rust zorgde de Oekraïner Eduard Sobol uit een vrije trap voor de tweede treffer. De Nederlanders Noa Lang en Bjorn Meijer zaten op de bank bij Brugge. Lang mocht het laatste kwartier als invaller meedoen en zorgde er met een voorzet voor dat Tajon Buchanan in de 86e minuut kon scoren. Bij Mechelen had Sandy Walsh, ook een Nederlander, een basisplaats.
RC Genk won zaterdag bij Oostende (1-2) en blijft daarmee op de tweede plaats staan met 25 punten. Club Brugge is derde met 22 punten. Koploper Antwerp FC, van trainer Mark van Bommel, gaat zondag op bezoek bij KV Kortrijk. Antwerp heeft 27 punten.
Club Brugge speelt dinsdag in de Champions League een thuiswedstrijd tegen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
6 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
14 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
16 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
17 uur geleden