Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Club Brugge herstelt zich van ruime nederlaag bij Standard Luik

Club Brugge herstelt zich van ruime nederlaag bij Standard Luik

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft zich in de Belgische voetbalcompetitie hersteld van de ruime nederlaag bij Standard Luik (3-0) in de vorige speelronde. De regerend kampioen won voor eigen publiek met 3-0 van KV Mechelen.

De Spanjaard Ferran Jutglà opende in de 37e minuut de score. Kort na rust zorgde de Oekraïner Eduard Sobol uit een vrije trap voor de tweede treffer. De Nederlanders Noa Lang en Bjorn Meijer zaten op de bank bij Brugge. Lang mocht het laatste kwartier als invaller meedoen en zorgde er met een voorzet voor dat Tajon Buchanan in de 86e minuut kon scoren. Bij Mechelen had Sandy Walsh, ook een Nederlander, een basisplaats.

RC Genk won zaterdag bij Oostende (1-2) en blijft daarmee op de tweede plaats staan met 25 punten. Club Brugge is derde met 22 punten. Koploper Antwerp FC, van trainer Mark van Bommel, gaat zondag op bezoek bij KV Kortrijk. Antwerp heeft 27 punten.

Club Brugge speelt dinsdag in de Champions League een thuiswedstrijd tegen Atlético Madrid.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

2 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

2 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

2 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

2 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

3 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

4 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

6 uur geleden