Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Club Brugge heeft volgens Lang niets te verliezen in Lissabon

Club Brugge heeft volgens Lang niets te verliezen in Lissabon

LISSABON (ANP) - Club Brugge heeft dinsdagavond niets te verliezen in de return van de achtste finales van de Champions League, meent aanvaller Noa Lang. De Belgen verloren half februari de heenwedstrijd tegen Benfica, in Brugge, met 2-0 en moeten in Portugal met minimaal twee goals verschil winnen.

"We hebben niks te verliezen en we weten wat we moeten doen", zei Lang over de slechte uitgangspositie. "In voetbal kan alles hè, dus je weet nooit wat er zal gebeuren. Ik snap dat er veel van mij wordt verwacht, maar daar hou ik van. Het is aan mij om belangrijk te zijn voor het team."

Club Brugge verloor vrijdag in de Belgische competitie met liefst 3-0 van Oostende, dat zestiende staat. "We moeten tonen dat we van vrijdag hebben geleerd. Geen woorden, maar daden", zei de aanvaller. "Onze motivatie is heel groot, dit is de Champions League en er is geen mooier podium. Als kind droom je hiervan."

Heenwedstrijd

Brugge-trainer Scott Parker wil het goede seizoen in de Champions League - in de groepsfase werden Bayer Leverkusen en Atlético Madrid uitgeschakeld - positief afsluiten of zelfs een vervolg geven. Hij put moed uit de eerste wedstrijd tegen Benfica. "Als we terugkijken naar de heenwedstrijd waren we competitief en werden we afgestraft door twee flaters. Daarvoor zaten we eigenlijk goed in de wedstrijd", aldus Parker.

"In de heenwedstrijd zag ik een team met vertrouwen en dat geeft me ook vertrouwen voor de terugwedstrijd. Maar Benfica is een topploeg, heel competitief met veel individuele kwaliteiten. Zowel in de eigen competitie als in de Champions League spelen ze op een hoog niveau."

Het duel in Lissabon begint om 21.00 uur.

Meer uit Sport

Tennisster Rus bereikt laatste vier op graveltoernooi Tolentino

TOLENTINO (ANP) - Arantxa Rus heeft de laatste vier van het WTA 125-toernooi in het Italiaanse Tolentino bereikt. De Nederlandse tennisster won in twee sets van de Georgische Ekaterine Gorgodze: 6-0 6-1.

7 uur geleden
Tennissters Italië bereiken finale Billie Jean King Cup

SHENZHEN (ANP) - De Italiaanse tennissters hebben de finale van de Billie Jean King Cup bereikt. Italië versloeg in de halve finales in het Chinese Shenzhen Oekraïne met 2-1.

9 uur geleden
Bol over supertijd McLaughlin-Levrone: mijn mond viel open

TOKIO (ANP) - Femke Bol heeft op de WK atletiek in Tokio met bewondering naar Sydney McLaughlin-Levrone gekeken. "Ik zag met open mond de finale van de 400 meter", zei de tweevoudig wereldkampioene op de 400 meter horden over de race die de Amerikaanse won in 47,78 seconden, de tweede tijd ooit. "Heel bijzonder", aldus Bol over de atlete, die haar al twee keer van olympisch goud afhield.

11 uur geleden
Atleten Rusland onder voorwaarden welkom op Winterspelen Milaan

MILAAN (ANP/AFP) - Individuele atleten uit Rusland en Belarus zijn volgend jaar onder voorwaarden welkom op de Winterspelen van 2026 in Milaan en Cortina. Ze moeten zich wel hebben gekwalificeerd, meldt het Internationaal Olympisch Comité.

11 uur geleden
Dokter vierde na eerste dag zevenkamp op WK atletiek

TOKIO (ANP) - Sofie Dokter staat bij de WK atletiek in Tokio vierde na de eerste dag op de zevenkamp. De 22-jarige meerkampster uit Groningen heeft 3890 punten vergaard en staat er goed voor. Ze heeft 16 punten minder dan de Ierse Kate O'Connor (3906 punten), die tweede staat. De Amerikaanse Anna Hall leidt riant met 4154 punten. Emma Oosterwegel bezet de elfde plaats in de tussenstand na vier onderdelen met 3714 punten.

11 uur geleden
'Gouden' Bol was 'nog nooit zo rustig' op WK atletiek

TOKIO (ANP) - Femke Bol won vier jaar na haar bronzen olympische medaille op de 400 meter horden in Tokio haar tweede wereldtitel op het onderdeel in hetzelfde stadion. "Ik heb daar wel bij stilgestaan, want ik had in de finale precies dezelfde baan. Toen was ik onbevangen en liep ik voor het eerst tegen de grote Amerikaanse atletes, nu heb ik zoveel meer ervaring en ook zoveel meer rust. Ik ben nog nooit zo rustig geweest op een toernooi", zei ze in de catacomben van het Japan National Stadium.

12 uur geleden
Bol 'heel erg trots' op nieuwe wereldtitel 400 meter horden

TOKIO (ANP) - Femke Bol is "heel erg trots" op haar gouden medaille op de 400 meter horden op de WK atletiek. "De start van de race is altijd moeilijk voor mij, maar ik ken mijn sterke punten", zei Bol tijdens een flashinterview in Tokio. "We hebben heel hard gewerkt hiervoor en uiteindelijk was het een comfortabele overwinning."

13 uur geleden