Club Brugge heeft Denswil en Lang terug na corona
BRUGGE (ANP) - De Nederlandse voetballers Stefano Denswil en Noa Lang zijn van het coronavirus af en hebben de training bij Club Brugge hervat. Ook Hans Vanaken, Matej Mitrovic en Samuel Asoma stonden dinsdag weer op het veld bij de koploper van de Belgische competitie, die de afgelopen weken te maken had met een golf aan besmettingen. Met een verzwakte ploeg werd Brugge vorige week door Dinamo Kiev uitgeschakeld in de Europa League.
Club Brugge moet donderdag in de kwartfinales van het Belgische bekertoernooi aantreden tegen Standard Luik. Uitstel van dat duel in Luik is niet mogelijk. Afgelopen weekeinde werd de competitiewedstrijd van Brugge tegen AA Gent wel uitgesteld, omdat de koploper te maken had met meer dan zeven coronabesmettingen binnen de selectie.
Trainer Philippe Clement, die ook besmet was geraakt en een tijdje thuis moest blijven, heeft toestemming gekregen van de medische diensten om zijn werk te hervatten. Drie spelers van Club Brugge zitten nog in quarantaine. Spits Bas Dost kan vanwege een hamstringblessure niet meedoen tegen Standard Luik.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
5 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
7 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
9 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
9 uur geleden