Club Brugge heeft Denswil en Lang terug na corona
BRUGGE (ANP) - De Nederlandse voetballers Stefano Denswil en Noa Lang zijn van het coronavirus af en hebben de training bij Club Brugge hervat. Ook Hans Vanaken, Matej Mitrovic en Samuel Asoma stonden dinsdag weer op het veld bij de koploper van de Belgische competitie, die de afgelopen weken te maken had met een golf aan besmettingen. Met een verzwakte ploeg werd Brugge vorige week door Dinamo Kiev uitgeschakeld in de Europa League.
Club Brugge moet donderdag in de kwartfinales van het Belgische bekertoernooi aantreden tegen Standard Luik. Uitstel van dat duel in Luik is niet mogelijk. Afgelopen weekeinde werd de competitiewedstrijd van Brugge tegen AA Gent wel uitgesteld, omdat de koploper te maken had met meer dan zeven coronabesmettingen binnen de selectie.
Trainer Philippe Clement, die ook besmet was geraakt en een tijdje thuis moest blijven, heeft toestemming gekregen van de medische diensten om zijn werk te hervatten. Drie spelers van Club Brugge zitten nog in quarantaine. Spits Bas Dost kan vanwege een hamstringblessure niet meedoen tegen Standard Luik.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
3 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
6 uur geleden