
CliniClowns spelen alleen nog digitaal voor kinderen
DEN HAAG (ANP) - De CliniClowns spelen vanwege het coronavirus voorlopig alleen nog digitaal voor kinderen die in het ziekenhuis liggen of in thuisisolatie zitten. De clowns geven nog steeds live-voorstellingen aan de kinderen, maar dat gebeurt nu via een scherm. Met een app kunnen kinderen videobellen met de clowns.
Een woordvoerster laat weten dat het de bedoeling is dat de CliniClowns elke werkdag vanaf 9.00 uur online zijn. Verder is het mogelijk een afspraak voor een digitale ontmoeting te maken, zodat elk kind in contact kan komen met zijn of haar favoriete clown. Ook is er elke middag om 17.00 uur een interactieve liveshow. Kinderen kunnen dan met digitale taarten gooien. Ook van 19.00 tot 20.00 uur spelen de clowns op werkdagen voor de kinderen.
De CliniClowns App kan worden gedownload op een telefoon of tablet via de App Store of Google Play. Na registratie kan het videobellen direct beginnen.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De politie heeft twee nieuwe verdachten aangehouden voor de rellen in Scheveningen begin deze maand. Het gaat om een 16-jarige jongen uit Den Haag en een 14-jarige jongen uit Beverwijk. In het onderzoek zijn nu vier verdachten aangehouden.
8 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - NSC-minister Eddy van Hijum (Sociale Zaken) is ondanks aanpassingen nog steeds tegen het pensioenplan van zijn eigen partij. Kamerlid Agnes Joseph (NSC) wil de wet aanpassen, zodat deelnemers inspraak krijgen of ze wel of niet overgaan naar het nieuwe stelsel.
34 minuten geledenBASEL (ANP) - Claude heeft na het behalen van de finale op het Eurovisie Songfestival weinig slaap gehad. Tot diep in de nacht was hij nog bezig met zijn optreden. "Ik ging het om vier uur 's nachts nog terugkijken", lachte hij een dag na het bereiken van de finale.
43 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het deze week te openen migratiemuseum Fenix in Rotterdam heeft grote ambities als het aan directeur Anne Kremers ligt. "We vinden het belangrijk dat mensen van over de hele wereld hiervoor naar Rotterdam komen."
45 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft woensdag de rechtbank Amsterdam gevraagd omroep PowNed vrijuit te laten in de strafzaak rond heimelijke opnames van voormalig burgemeester van Maastricht Onno Hoes. Volgens het OM heeft PowNed "een bijdrage geleverd aan het maatschappelijk debat" en "een misstand aan de kaak gesteld".
49 minuten geledenLELYSTAD (ANP) - Het Openbaar Ministerie eist een celstraf van acht maanden, waarvan de helft voorwaardelijk, tegen een 37-jarige vrachtwagenchauffeur voor het veroorzaken van een dodelijk ongeval langs de A27 bij Almere. De chauffeur reed op 1 maart vorig jaar een 31-jarige man uit Lelystad aan die op de vluchtstrook stond te wachten na een eerder ongeluk.
51 minuten geledenANTALYA/BRUSSEL (ANP) - De Verenigde Staten maken bezwaar tegen de komst van de Oekraïense president Volodymyr Zelensky naar de NAVO-top in Den Haag in juni, zeggen NAVO-bronnen. De vorige NAVO-toppen was Zelensky nog eregast, maar de regering van president Donald Trump zou daar weinig voor voelen.
53 minuten geleden