Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Claudia de Breij en Guido Weijers trekken bijna evenveel kijkers

Claudia de Breij en Guido Weijers trekken bijna evenveel kijkers

HILVERSUM (ANP) - Naar de oudejaarsconferences van Claudia de Breij en Guido Weijers keken bijna evenveel mensen. Op die van De Breij, die zaterdagavond om 22.20 uur werd uitgezonden op NPO 1, stemden bijna 1,6 miljoen mensen af. Voor Weijers, die om 20.05 uur op RTL 4 was te zien, waren dat er iets minder: 1,43 miljoen.

Vorig jaar verzorgde Peter Pannekoek de NPO-oudejaarsconference. Daar keken toen bijna 2 miljoen mensen naar. Herman Finkers scoorde in 2015 het best met zo'n 3 miljoen kijkers en Marc-Marie Huijbregts wist in 2018 met bijna 1,5 miljoen de minste mensen te boeien. Weijers zou vorig jaar eigenlijk ook de RTL-conference verzorgen, maar hij trok zich vanwege de coronamaatregelen terug. Een jaar eerder keken er zo'n 1,3 miljoen mensen naar zijn show.

Het was de derde keer dat de 47-jarige De Breij de oudejaarsconference voor de NPO verzorgde, in 2016 en 2019 deed ze dat ook al. De cabaretière vertelde onder meer dat ze zelf nooit te maken heeft gehad met grensoverschrijdend gedrag bij De Wereld Draait Door, waar ze vaak aanschoof. Ze noemde ook andere voorbeelden van BN'ers die het afgelopen jaar in het nieuws kwamen vanwege wangedrag, zoals Lil Kleine en Glennis Grace. Ook premier Mark Rutte en John, Linda en Johnny de Mol kwamen voorbij.

Voor de 45-jarige Weijers was het zijn elfde oudejaarsconference. "Het is een grote eer om geen eendagsvlieg te zijn. Ik tel mijn zegeningen dat ik dit vak al twintig jaar mag beoefenen. Tegelijkertijd ben je zo goed als de laatste show die je maakt, dus ik probeer mijzelf constant te ontwikkelen", aldus de cabaretier vooraf tegen het ANP. De energiecrisis, stikstof en de boerenprotesten, The Voice en het WK in Qatar kwamen voorbij in zijn conference.

Meer uit Binnenland

Sein brand meester gegeven voor natuurbrand bij 't Harde

'T HARDE (ANP) - De brandweer heeft het sein brand meester gegeven voor de grote natuurbrand in 't Harde. Dat meldt de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland.

1 uur geleden
Weeronline: dodenherdenking en Bevrijdingsdag zijn fris en droog

HOUTEN (ANP) - Het warme en droge weer van de afgelopen dagen maakt in het weekend plaats voor fris en regenachtig lenteweer. Op zowel dodenherdenking als Bevrijdingsdag is het fris, met op maandag temperaturen tussen de 14 tot 16 graden. Op Bevrijdingsdag wordt het niet warmer dan 12 tot 16 graden.

2 uur geleden
Natuurbrand Weert afgeschaald, minder brandweer aanwezig

WEERT (ANP) - De natuurbrand tussen Weert en Budel is nog steeds onder controle en is daarom afgeschaald. De brandweer is er nog wel bij, maar met minder eenheden, meldt de veiligheidsregio. Er kan nog worden ingegrepen als het nodig is.

9 uur geleden
Twee gewonden in Winschoten, mogelijk door steekincident

WINSCHOTEN (ANP) - In Winschoten zijn twee mensen gewond geraakt. Dat is waarschijnlijk het gevolg van een steekincident, maar dat kan een woordvoerder van de politie Groningen niet met zekerheid zeggen. Ook is er vermoedelijk geschoten.

9 uur geleden
Grootste gevaar lijkt geweken bij brand militair terrein 't Harde

'T HARDE (ANP) - Bij de natuurbrand op het militaire oefenterrein bij 't Harde lijkt het grootste gevaar te zijn geweken. Dat zegt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Noord- en Oost Gelderland. Alle civiele brandweereenheden gaan rond middernacht terug naar hun kazernes en dan neemt de brandweer van Defensie het over. Die is met meerdere voertuigen op het terrein om de situatie te monitoren en kleine oplaaiende vuurpluimpjes te blussen.

9 uur geleden
Inzet Evertsen niet verlengd, schip keert binnenkort terug

DEN HAAG (ANP) - De inzet van het luchtverdedigings- en commandofregat de Zr.Ms. Evertsen in het Middellandse Zeegebied wordt niet nogmaals verlengd, schrijven ministers Dilan Yeşilgöz (Defensie) en Tom Berendsen (Buitenlandse Zaken) in een brief aan de Tweede Kamer. Het schip hielp daar een Frans vliegdekschip bij het beveiligen van de oostelijke Middellandse Zee, na Iraanse drone-aanvallen op Cyprus.

17 uur geleden
Brandweer blust meerdere nieuwe bosbranden

KOOTWIJK (ANP) - Op meerdere plekken zijn vrijdagmiddag natuurbranden uitgebroken. Zo woedden er onder meer bij de Gelderse plaatsen Kootwijk en Harderwijk twee bosbranden.

19 uur geleden