Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Clasie ziet jong AZ volwassen zege behalen op AS Roma

Clasie ziet jong AZ volwassen zege behalen op AS Roma

ALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Jordy Clasie genoot donderdag van de volwassen manier waarop zijn elftal AS Roma in de Europa League versloeg (1-0). "Dit soort wedstrijden geven vertrouwen. Dat geldt niet alleen voor mij, maar ook voor de vele jonge jongens. Dit was een volwassen overwinning en ook een belangrijke. Ik geniet van dit soort avonden", sprak de 33-jarige routinier.

Na een redelijk gelijkopgaande eerste helft zonder grote kansen, nam AS Roma in de beginfase van de tweede helft het initiatief. "We werden slordiger aan de bal", zag Clasie. "Die fases heb je soms ook en moet je goed doorkomen. Je speelt ook gewoon tegen een goede ploeg."

Dankzij invaller Troy Parrott trok AZ het duel toch nog naar zich toe. "Als je 'overwintert' op deze manier, kan ik er alleen maar van genieten. Nee, het verbaast mij niet dat wij dit kunnen. Na de dip die we in de herfst hadden, staat er de laatste maanden een heel ander elftal."

AZ is dankzij de zege zo goed als zeker van een plaats in de tussenronde van de Europa League.

Meer uit Voetbal

AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

2 uur geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

2 uur geleden
Verdediger Botman staat voor rentree bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."

5 uur geleden
Guardiola ziet Manchester City veel kansen missen in Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."

7 uur geleden
Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

11 uur geleden
Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

18 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

18 uur geleden