Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Clasie verlengt contract bij AZ met drie jaar

Clasie verlengt contract bij AZ met drie jaar

ALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie blijft AZ trouw. De 33-jarige middenvelder heeft zijn contract met drie jaar verlengd tot medio 2028, meldt de Alkmaarse Eredivisieclub in een persbericht. Clasie speelt al sinds 2019 bij AZ en heeft inmiddels 204 wedstrijden voor de Alkmaarders gevoetbald. Hij kwam eerder in zijn carrière uit voor Southampton, Feyenoord, Excelsior en Club Brugge en is zeventienvoudig international.

"Ik heb al vaker gezegd dat ik enorm op mijn plek zit bij AZ. De mensen, de manier van werken en het toekomstperspectief maken dat ik met veel plezier met drie jaar ga verlengen", laat Clasie weten. "Bij AZ is veel mogelijk. Als ik om mij heen kijk zie ik veel jonge en gretige spelers. Er heerst een cultuur van iedere dag beter willen worden. Mijn ervaring deel ik graag met de jongens om hen beter te maken. En ik geloof erin dat AZ op de goede weg is om ook op sportief vlak stappen te blijven zetten."

AZ staat momenteel zesde in de Eredivisie. De club schakelde deze week Ajax uit in de KNVB-beker.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

9 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

11 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

12 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

13 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

14 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

16 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

16 uur geleden