Clasie verlengt contract bij AZ met drie jaar
ALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie blijft AZ trouw. De 33-jarige middenvelder heeft zijn contract met drie jaar verlengd tot medio 2028, meldt de Alkmaarse Eredivisieclub in een persbericht. Clasie speelt al sinds 2019 bij AZ en heeft inmiddels 204 wedstrijden voor de Alkmaarders gevoetbald. Hij kwam eerder in zijn carrière uit voor Southampton, Feyenoord, Excelsior en Club Brugge en is zeventienvoudig international.
"Ik heb al vaker gezegd dat ik enorm op mijn plek zit bij AZ. De mensen, de manier van werken en het toekomstperspectief maken dat ik met veel plezier met drie jaar ga verlengen", laat Clasie weten. "Bij AZ is veel mogelijk. Als ik om mij heen kijk zie ik veel jonge en gretige spelers. Er heerst een cultuur van iedere dag beter willen worden. Mijn ervaring deel ik graag met de jongens om hen beter te maken. En ik geloof erin dat AZ op de goede weg is om ook op sportief vlak stappen te blijven zetten."
AZ staat momenteel zesde in de Eredivisie. De club schakelde deze week Ajax uit in de KNVB-beker.
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP/AFP/RTR) - De Ghanese regering heeft een officiële klacht ingediend bij Canada omdat de Ghanese middenvelder Thomas Partey geen visum heeft gekregen. Ghana speelt woensdag de eerste groepswedstrijd van het WK voetbal in Toronto, maar de 32-jarige Partey mag Canada niet in, omdat hij vorige zomer is aangeklaagd voor vijf verkrachtingen en een aanranding.
1 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Marokko wil op het WK bewijzen dat het land geen underdog meer is. Dat heeft bondscoach Mohamed Ouahbi in de aanloop naar de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Brazilië gezegd.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.
5 uur geledenKANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.
5 uur geledenINGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.
6 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."
9 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.
9 uur geleden