Clasie verlengt contract bij AZ met drie jaar
ALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie blijft AZ trouw. De 33-jarige middenvelder heeft zijn contract met drie jaar verlengd tot medio 2028, meldt de Alkmaarse Eredivisieclub in een persbericht. Clasie speelt al sinds 2019 bij AZ en heeft inmiddels 204 wedstrijden voor de Alkmaarders gevoetbald. Hij kwam eerder in zijn carrière uit voor Southampton, Feyenoord, Excelsior en Club Brugge en is zeventienvoudig international.
"Ik heb al vaker gezegd dat ik enorm op mijn plek zit bij AZ. De mensen, de manier van werken en het toekomstperspectief maken dat ik met veel plezier met drie jaar ga verlengen", laat Clasie weten. "Bij AZ is veel mogelijk. Als ik om mij heen kijk zie ik veel jonge en gretige spelers. Er heerst een cultuur van iedere dag beter willen worden. Mijn ervaring deel ik graag met de jongens om hen beter te maken. En ik geloof erin dat AZ op de goede weg is om ook op sportief vlak stappen te blijven zetten."
AZ staat momenteel zesde in de Eredivisie. De club schakelde deze week Ajax uit in de KNVB-beker.
Meer uit Voetbal
KOPENHAGEN (ANP) - De Portugese voetballer Rafael Leão heeft donderdag voor het duel in de Nations League met Denemarken het rugnummer 7 gekregen. Dat blijkt uit de selectielijst die door de UEFA is gepubliceerd. Het nummer 7 was de voorbije decennia voor Ronaldo. De recordinternational van de Portugezen verliet woensdag het trainingskamp uit onmin. Hij speelde 234 interlands voor zijn land.
1 uur geledenOSLO (ANP/AFP) - De Noorse voetballer Erling Haaland heeft vliegmaatschappij Norwegian Air Shuttle voor de rechter gedaagd om "ongeoorloofd" gebruik van zijn beeltenis. Het gaat vermoedelijk om zijn paardenstaart.
1 uur geledenCÓRDOBA (ANP/AFP) - Het Argentijnse voetbalelftal heeft zijn eerste interland na de verloren WK-finale tegen Spanje met overtuigende cijfers gewonnen. Het team won in Córdoba met 4-0 van Bolivia in een vriendschappelijk duel.
7 uur geledenLYON (ANP) - Voetbalsters Veerle Buurman en Wieke Kaptein hebben met Chelsea in de Champions League gelijkgespeeld bij OL Lyonnes. Het duel in Lyon eindigde in 0-0. Bij de Franse topclub speelden international Damaris Egurrola en voormalig Ajax-speelster Lily Yohannes.
17 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/AFP) - Vedette Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van het Portugese elftal verlaten een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Denemarken. De 41-jarige voetballer heeft dat gedaan na uitspraken van bondscoach Jorge Jesus op de persconferentie, die eerder zei dat er niets aan de hand was.
18 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Crysencio Summerville kreeg na het voorbije wereldkampioenschap voetbal met het Nederlands elftal aanbiedingen van meerdere clubs, ook uit Europa. Dat zei de rechtsbuiten woensdag in Thessaloniki, waar hij zich met Oranje voorbereidt op de Nations League-ontmoeting met Griekenland van donderdag.
19 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk gaat donderdag bij het Nederlands elftal in geval van nood rechts centraal in de verdediging spelen. De 35-jarige aanvoerder doet dat liever niet, maar heeft in een gesprek met Xavi Hernández aangegeven daartoe wel bereid te zijn. Dat gaf de Spaanse bondscoach woensdag aan tijdens een persconferentie in Thessaloniki. Oranje speelt donderdag voor de Nations League tegen Griekenland.
19 uur geleden