Clasie verlengt contract bij AZ met drie jaar
ALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie blijft AZ trouw. De 33-jarige middenvelder heeft zijn contract met drie jaar verlengd tot medio 2028, meldt de Alkmaarse Eredivisieclub in een persbericht. Clasie speelt al sinds 2019 bij AZ en heeft inmiddels 204 wedstrijden voor de Alkmaarders gevoetbald. Hij kwam eerder in zijn carrière uit voor Southampton, Feyenoord, Excelsior en Club Brugge en is zeventienvoudig international.
"Ik heb al vaker gezegd dat ik enorm op mijn plek zit bij AZ. De mensen, de manier van werken en het toekomstperspectief maken dat ik met veel plezier met drie jaar ga verlengen", laat Clasie weten. "Bij AZ is veel mogelijk. Als ik om mij heen kijk zie ik veel jonge en gretige spelers. Er heerst een cultuur van iedere dag beter willen worden. Mijn ervaring deel ik graag met de jongens om hen beter te maken. En ik geloof erin dat AZ op de goede weg is om ook op sportief vlak stappen te blijven zetten."
AZ staat momenteel zesde in de Eredivisie. De club schakelde deze week Ajax uit in de KNVB-beker.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Manchester City moet het acht weken zonder aanvaller Antoine Semenyo stellen. Dat zei Manchester City-trainer Enzo Maresca op een persconferentie in aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen AEK Athene van dinsdag.
51 minuten geledenLONDEN (ANP) - Sarina Wiegman blijft langer bondscoach van de Engelse voetbalsters. De 56-jarige Wiegman lag vast tot en met het WK van 2027 en heeft een nieuw contract getekend tot en met het EK van 2029.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de laatste competitiewedstrijd voor de topper van volgende week tegen FC Barcelona gewonnen. Trainer José Mourinho zag zijn elftal in stadion Bernabéu Sevilla met 4-1 verslaan.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Lazio blijft goed presteren in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won de uitwedstrijd tegen Juventus met 3-0. Lazio heeft na zeven speelronden 19 punten en staat daarmee gedeeld aan kop, samen met regerend kampioen Internazionale.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft voor de vierde keer op rij gelijkgespeeld. De formatie van trainer Dick Schreuder moest thuis tegen Fortuna Sittard genoegen nemen met een 2-2-gelijkspel. De laatste drie duels tegen Go Ahead Eagles, Ajax en Levski Sofia eindigden in 1-1.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft voor het eerst dit seizoen een thuiswedstrijd in de Eredivisie verloren. FC Utrecht was in de Grolsch Veste met 2-1 te sterk. FC Twente was bij een zege naar de gedeelde tweede plaats op de ranglijst geklommen, maar staat nu vijfde met een achterstand van 6 punten op koploper Feyenoord.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Ruben Amorim won in eigen stadion met 3-2 van Atalanta. De ploeg uit Bergamo speelt donderdag in Amsterdam tegen Ajax in de Conference League.
18 uur geleden