Clasie kijkt toe bij laatste groepstraining AZ voor bekerfinale
ALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie heeft zondag niet meegedaan aan de laatste groepstraining van AZ voor de bekerfinale van maandag tegen Go Ahead Eagles. De 33-jarige aanvoerder keek vanaf de zijkant van het veld in het AFAS Stadion toe toen zijn medespelers het veld opliepen.
Clasie is herstellende van een spierblessure en de Alkmaarse club doet er alles aan om hem fit te krijgen voor de finale. Maandag wordt duidelijk of de voormalig international deel van de selectie uitmaakt of niet. Clasie liep de blessure eind maart op. AZ presteert zonder de routinier niet best. De Noord-Hollanders verloren de laatste twee competitiewedstrijden tegen Feyenoord (0-1) en Heracles Almelo (1-0) en behaalden uit de laatste zes competitieduels maar 3 punten.
AZ werkte de laatste training op verzoek van de fans af in het stadion, zodat zij de ploeg konden aanmoedigen en toezingen. Op de tribunes zaten enkele duizenden mensen. Toen de spelers het veld opkwamen werden veel vuurwerkfakkels afgestoken.
Meer uit Voetbal
BRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."
13 uur geledenBRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.
14 uur geleden