City wint dankzij fraaie goals overtuigend van Everton
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de thuiswedstrijd tegen Everton eenvoudig gewonnen: 3-0. Zowel de 1-0 als de 2-0 was van grote schoonheid.
Vlak voor rust bezorgde Raheem Sterling City in zijn 300e wedstrijd in de Premier League een voorsprong. Hij werd op schitterende wijze bediend door João Cancelo, die de bal met buitenkant rechts achter de verdediging van Everton legde. Met een dropkick schoot Sterling raak.
Tien minuten na rust maakte Rodri er 2-0 van. Dat deed de Spanjaard met een hard schot van bijna 30 meter. Jordan Pickford was kansloos. Vlak voor tijd tikte Bernardo Silva de 3-0 binnen. Nathan Aké stond alleen het laatste kwartier op het veld bij City. De international viel in voor Aymeric Laporte.
Door de zege blijft City in het spoor van koploper Chelsea, dat zaterdag de uitwedstrijd tegen Leicester City met dezelfde cijfers won. Het verschil is 3 punten: 29 om 26. Woensdag wacht City het thuisduel met Paris Saint-Germain in de Champions League. City is koploper in de poule, PSG staat tweede.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
25 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
6 uur geleden