City wint dankzij fraaie goals overtuigend van Everton
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de thuiswedstrijd tegen Everton eenvoudig gewonnen: 3-0. Zowel de 1-0 als de 2-0 was van grote schoonheid.
Vlak voor rust bezorgde Raheem Sterling City in zijn 300e wedstrijd in de Premier League een voorsprong. Hij werd op schitterende wijze bediend door João Cancelo, die de bal met buitenkant rechts achter de verdediging van Everton legde. Met een dropkick schoot Sterling raak.
Tien minuten na rust maakte Rodri er 2-0 van. Dat deed de Spanjaard met een hard schot van bijna 30 meter. Jordan Pickford was kansloos. Vlak voor tijd tikte Bernardo Silva de 3-0 binnen. Nathan Aké stond alleen het laatste kwartier op het veld bij City. De international viel in voor Aymeric Laporte.
Door de zege blijft City in het spoor van koploper Chelsea, dat zaterdag de uitwedstrijd tegen Leicester City met dezelfde cijfers won. Het verschil is 3 punten: 29 om 26. Woensdag wacht City het thuisduel met Paris Saint-Germain in de Champions League. City is koploper in de poule, PSG staat tweede.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
34 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
3 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
11 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
12 uur geleden