Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City wint dankzij fraaie goals overtuigend van Everton

City wint dankzij fraaie goals overtuigend van Everton

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de thuiswedstrijd tegen Everton eenvoudig gewonnen: 3-0. Zowel de 1-0 als de 2-0 was van grote schoonheid.

Vlak voor rust bezorgde Raheem Sterling City in zijn 300e wedstrijd in de Premier League een voorsprong. Hij werd op schitterende wijze bediend door João Cancelo, die de bal met buitenkant rechts achter de verdediging van Everton legde. Met een dropkick schoot Sterling raak.

Tien minuten na rust maakte Rodri er 2-0 van. Dat deed de Spanjaard met een hard schot van bijna 30 meter. Jordan Pickford was kansloos. Vlak voor tijd tikte Bernardo Silva de 3-0 binnen. Nathan Aké stond alleen het laatste kwartier op het veld bij City. De international viel in voor Aymeric Laporte.

Door de zege blijft City in het spoor van koploper Chelsea, dat zaterdag de uitwedstrijd tegen Leicester City met dezelfde cijfers won. Het verschil is 3 punten: 29 om 26. Woensdag wacht City het thuisduel met Paris Saint-Germain in de Champions League. City is koploper in de poule, PSG staat tweede.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

39 minuten geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

58 minuten geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

1 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

4 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

7 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

7 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

8 uur geleden