City verspeelt tegen Everton voor tweede keer punten in thuisduel
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in een thuiswedstrijd in de Premier League. City sloot het kalenderjaar af met een teleurstellend gelijkspel tegen Everton: 1-1.
Eerling Haaland schoot City halverwege de eerste helft op voorsprong, maar de ploeg van Pep Guardiola liet na om de marge te verdubbelen. Demarai Gray maakte na ruim een uur op schitterende wijze gelijk. Nadat de aanvaller was weggegleden, krulde hij de bal in de verre kruising en hij liet met zijn schot keeper Ederson kansloos.
City verloor vorige maand de thuiswedstrijd tegen Brentford met 2-1, maar wist de andere zeven competitieduels in het Etihad Stadium wel te winnen.
Door het gelijkspel kan koploper Arsenal de voorsprong vergroten tot 7 punten. Arsenal neemt het zaterdagavond nog op tegen Brighton & Hove Albion.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
47 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
48 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
13 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
14 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
17 uur geleden