Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City onderzoekt aanval op Villa-doelman Olsen door publiek

City onderzoekt aanval op Villa-doelman Olsen door publiek

MANCHESTER (ANP) - Aston Villa-doelman Robin Olsen is na de verloren wedstrijd bij kampioen Manchester City (3-2) aangevallen toen fans van de thuisclub het veld bestormden. Zo vierden zij het kampioenschap van hun team na een spannend duel. City heeft laten weten dat een onderzoek volgt en dat de dader een stadionverbod krijgt.

Volgens Villa, dat nog 2-0 voor kwam in Manchester, gaat het goed met de Zweedse doelman. Olsen incasseerde in de slotfase van de tweede helft in 5 minuten drie doelpunten, van Ilkay Gündogan (2) en Rodri.

In Engeland ging het de afgelopen tijd vaker mis door fans die massaal het veld waren opgekomen. Zo kwam Crystal Palace-trainer Patrick Vieira donderdag in aanraking met een Everton-supporter.

Meer uit Voetbal

PSV in vermakelijk en spectaculair duel met 5-3 langs NEC

NIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.

8 minuten geleden
Van de Ven scoort voor winnend Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich bovenin de Premier League weer naast Arsenal gemeld. De Londenaren wonnen met 3-0 bij West Ham United en herstelden zich daarmee van de nederlaag in de vorige speelronde tegen Bournemouth (0-1).

35 minuten geleden
Inter in doelpuntrijke topper ten onder tegen Juventus

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft de topper tegen Juventus in de Italiaanse voetbalcompetitie verloren. Het elftal van trainer Cristian Chivu ging in Turijn met 4-3 onderuit. Inter is komende woensdag de eerste tegenstander van Ajax in het hoofdtoernooi van de Champions League.

51 minuten geleden
Read en Smal bij Feyenoord in de basis tegen sc Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord heeft zijn basiselftal voor de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen op twee plaatsen aangepast. Vleugelverdedigers Givairo Read en Gijs Smal doen vanaf het begin mee. In het vorige competitieduel met Sparta Rotterdam werden die plekken nog ingenomen door Bart Nieuwkoop en Jordan Bos.

59 minuten geleden
Heitinga ziet Ajax goede eerste helft spelen: dit is de norm

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga was zaterdag goed te spreken over de eerste helft van zijn elftal tegen PEC Zwolle (3-1). "Dit is de norm, dit is hoe we willen spelen. De eerste helft hebben we het publiek kunnen vermaken. We hadden alleen meer doelpunten moeten maken", sprak de oud-verdediger na afloop.

1 uur geleden
Godts na twee doelpunten en assist: ik ben eindelijk terug

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts speelde in de thuiswedstrijd van Ajax tegen PEC Zwolle (3-1) met twee doelpunten en een assist een hoofdrol. "Ik ben eindelijk terug", zei de Belgische buitenspeler, die voor het eerst dit seizoen in de basis de kans kreeg van trainer John Heitinga, tegen ESPN.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles - FC Volendam uitgesteld wegens regen en onweer

DEVENTER (ANP) - Het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en Volendam is vanwege regen en onweer voorlopig uitgesteld. Onder voorbehoud van de omstandigheden is de nieuwe aanvangstijd van de wedstrijd in de Eredivisie 19.10 uur, meldt de thuisclub op X.

2 uur geleden