City mogelijk zonder Haaland en De Bruyne in FA Cup
MANCHESTER (ANP) - Manchester City kan zaterdag in de halve finale van de FA Cup mogelijk geen beroep doen op Erling Haaland en Kevin De Bruyne. Beiden werden woensdag gewisseld in de Champions League-wedstrijd tegen Real Madrid.
"Erling voelde iets en werd daarom voor de verlenging gewisseld. We moeten kijken hoe hij de komende uren reageert", zei trainer Pep Guardiola op een persconferentie voorafgaand aan het duel met Chelsea. "Het gaat om een spierprobleem. De dokter zei dat hij een beetje last had, een klein probleempje."
Ook het meedoen van De Bruyne is twijfelachtig, aldus de trainer. "Kevin was uitgeput na vijf maanden geblesseerd te zijn geweest", vertelt Guardiola. "We zullen morgen zien of hij kan spelen. Hij voelt zich verder goed. Het is normaal dat spelers pijntjes voelen. Het aantal wedstrijden dit seizoen en de voorgaande seizoenen, de intensiteit, de weinige hersteltijd en de vele minuten extra tijd spelen een rol. We hebben veel druk gezet woensdag. Het zijn mensen, geen machines, en soms is er sprake van vermoeidheid." City verloor na strafschoppen van Real Madrid.
Manchester City - Chelsea wordt gespeeld op Wembley. De aftrap is om 18.15 uur.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
37 minuten geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
44 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
7 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden