City mogelijk zonder Haaland en De Bruyne in FA Cup
MANCHESTER (ANP) - Manchester City kan zaterdag in de halve finale van de FA Cup mogelijk geen beroep doen op Erling Haaland en Kevin De Bruyne. Beiden werden woensdag gewisseld in de Champions League-wedstrijd tegen Real Madrid.
"Erling voelde iets en werd daarom voor de verlenging gewisseld. We moeten kijken hoe hij de komende uren reageert", zei trainer Pep Guardiola op een persconferentie voorafgaand aan het duel met Chelsea. "Het gaat om een spierprobleem. De dokter zei dat hij een beetje last had, een klein probleempje."
Ook het meedoen van De Bruyne is twijfelachtig, aldus de trainer. "Kevin was uitgeput na vijf maanden geblesseerd te zijn geweest", vertelt Guardiola. "We zullen morgen zien of hij kan spelen. Hij voelt zich verder goed. Het is normaal dat spelers pijntjes voelen. Het aantal wedstrijden dit seizoen en de voorgaande seizoenen, de intensiteit, de weinige hersteltijd en de vele minuten extra tijd spelen een rol. We hebben veel druk gezet woensdag. Het zijn mensen, geen machines, en soms is er sprake van vermoeidheid." City verloor na strafschoppen van Real Madrid.
Manchester City - Chelsea wordt gespeeld op Wembley. De aftrap is om 18.15 uur.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
4 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
6 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
8 uur geleden