City mogelijk zonder Haaland en De Bruyne in FA Cup
MANCHESTER (ANP) - Manchester City kan zaterdag in de halve finale van de FA Cup mogelijk geen beroep doen op Erling Haaland en Kevin De Bruyne. Beiden werden woensdag gewisseld in de Champions League-wedstrijd tegen Real Madrid.
"Erling voelde iets en werd daarom voor de verlenging gewisseld. We moeten kijken hoe hij de komende uren reageert", zei trainer Pep Guardiola op een persconferentie voorafgaand aan het duel met Chelsea. "Het gaat om een spierprobleem. De dokter zei dat hij een beetje last had, een klein probleempje."
Ook het meedoen van De Bruyne is twijfelachtig, aldus de trainer. "Kevin was uitgeput na vijf maanden geblesseerd te zijn geweest", vertelt Guardiola. "We zullen morgen zien of hij kan spelen. Hij voelt zich verder goed. Het is normaal dat spelers pijntjes voelen. Het aantal wedstrijden dit seizoen en de voorgaande seizoenen, de intensiteit, de weinige hersteltijd en de vele minuten extra tijd spelen een rol. We hebben veel druk gezet woensdag. Het zijn mensen, geen machines, en soms is er sprake van vermoeidheid." City verloor na strafschoppen van Real Madrid.
Manchester City - Chelsea wordt gespeeld op Wembley. De aftrap is om 18.15 uur.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
2 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
8 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
10 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
12 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
12 uur geleden