Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City klopt Everton in FA Cup en blijft in de race om vier prijzen

City klopt Everton in FA Cup en blijft in de race om vier prijzen

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City kan dit seizoen nog steeds met vier prijzen afsluiten. De ploeg van trainer Pep Guardiola heeft zich met een uitzege op Everton (0-2) voor de halve finale van de FA Cup geplaatst. Ilkay Gündogan en de ingevallen Kevin De Bruyne scoorden in de slotfase.

City begon niet met de sterkst mogelijke opstelling. Omdat doelpunten uitbleven, besloot coach Guardiola na ruim een uur Kevin De Bruyne en Riyad Mahrez te brengen. Gündogan kopte in de 84e minuut vallend raak. De Bruyne besliste het duel 6 minuten later.

Manchester City kan de titel in de Premier League nauwelijks meer ontgaan. De club stuit op Borussia Dortmund in de kwartfinale van de Champions League. Tottenham Hotspur is op 25 april de tegenstander van City in de finale van de League Cup.

Southampton

Eerder op zaterdag schaarde Southampton zich al bij de laatste vier van de de FA Cup. De club won het uitduel met Bournemouth, dat uitkomt op het tweede niveau van Engeland (0-3).

Nathan Redmond scoorde tweemaal, Moussa Djenepo trof eenmaal doel. De Nederlander Arnaut Danjuma Groeneveld speelde de hele wedstrijd voor Bournemouth.

De andere kwartfinales Chelsea - Sheffield United en Leicester City - Manchester United worden zondag gespeeld.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

47 minuten geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

2 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

3 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

3 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

4 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

4 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

9 uur geleden