Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City klopt Everton in FA Cup en blijft in de race om vier prijzen

City klopt Everton in FA Cup en blijft in de race om vier prijzen

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City kan dit seizoen nog steeds met vier prijzen afsluiten. De ploeg van trainer Pep Guardiola heeft zich met een uitzege op Everton (0-2) voor de halve finale van de FA Cup geplaatst. Ilkay Gündogan en de ingevallen Kevin De Bruyne scoorden in de slotfase.

City begon niet met de sterkst mogelijke opstelling. Omdat doelpunten uitbleven, besloot coach Guardiola na ruim een uur Kevin De Bruyne en Riyad Mahrez te brengen. Gündogan kopte in de 84e minuut vallend raak. De Bruyne besliste het duel 6 minuten later.

Manchester City kan de titel in de Premier League nauwelijks meer ontgaan. De club stuit op Borussia Dortmund in de kwartfinale van de Champions League. Tottenham Hotspur is op 25 april de tegenstander van City in de finale van de League Cup.

Southampton

Eerder op zaterdag schaarde Southampton zich al bij de laatste vier van de de FA Cup. De club won het uitduel met Bournemouth, dat uitkomt op het tweede niveau van Engeland (0-3).

Nathan Redmond scoorde tweemaal, Moussa Djenepo trof eenmaal doel. De Nederlander Arnaut Danjuma Groeneveld speelde de hele wedstrijd voor Bournemouth.

De andere kwartfinales Chelsea - Sheffield United en Leicester City - Manchester United worden zondag gespeeld.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

3 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

4 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

4 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

4 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

5 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

6 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

8 uur geleden