Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City en Chelsea winnen overtuigend in FA Cup, Leeds blameert zich

City en Chelsea winnen overtuigend in FA Cup, Leeds blameert zich

MANCHESTER (ANP) - Manchester City en Chelsea hebben zich probleemloos geplaatst voor de vierde ronde van de FA Cup. Respectievelijk Birmingham City (3-0) en Morecambe United (4-0) werden verslagen. Leeds United blameerde zich tegen Crawley Town, de nummer 6 van League Two, het vierde niveau van Engeland. Leeds is de nummer 12 van de Premier League.

De eindstand was al na 33 minuten bereikt bij Manchester City - Birmingham City. Bernardo Silva was twee keer trefzeker, Phil Foden bepaalde al na ruim een half uur de eindstand. Trainer Pep Guardiola wisselde in de rust drie keer en stuurde bij lange na niet zijn sterkste elftal het veld in.

Bij Chelsea - dat vorig seizoen in de finale van Arsenal verloor - had Hakim Ziyech een basisplaats, evenals Timo Werner en Kai Havertz. Ziyech werd halverwege de tweede helft gewisseld. Het stond toen al 3-0, door doelpunten van Mason Mount, Werner en Callum Hudson-Odoi. Havertz maakte er vlak voor tijd nog 4-0 van.

Leeds United ging met liefst 3-0 onderuit bij de kleine club uit het zuiden van Engeland. De Nederlander Pascal Struijk werd in de rust gewisseld, toen de stand nog 0-0 was.

Meer uit Voetbal

Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

8 uur geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

11 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

12 uur geleden
Real Madrid-trainer: team zou voor Vinícius Jr. van veld stappen

MADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.

13 uur geleden
United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

15 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

16 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

16 uur geleden