Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City en Bayern tegenover elkaar in kwartfinales Champions League

City en Bayern tegenover elkaar in kwartfinales Champions League

NYON (ANP) - Manchester City en Bayern München nemen het tegen elkaar op in de kwartfinales van de Champions League. Titelhouder Real Madrid, dat in de vorige ronde Liverpool uitschakelde, treft bij de laatste acht Chelsea.

In 2014 stonden City en Bayern voor het laatst tegenover elkaar in de Champions League, toen in de groepsfase. Bayern won de thuiswedstrijd met 1-0, City was op eigen veld ook de beste veld: 3-2.

City maakte eerder deze week indruk door RB Leipzig met liefst 7-0 te verslaan. De Noorse spits Erling Haaland was vijf keer trefzeker.

Kwartfinales

De andere twee kwartfinales gaan tussen Internazionale en Benfica en AC Milan en Napoli. De loting in Nyon werd verricht door Patrick Kluivert en Hamit Altintop. De heenwedstrijden van de kwartfinales worden op 11 en 12 april gespeeld, de returns zijn op 18 en 19 april.

De winnaar van het treffen tussen City en Bayern neemt het in de halve finales (9 en 10 en 16 en 17 mei) op tegen Real Madrid of Chelsea. De andere halve eindstrijd gaat dus mogelijk tussen stadgenoten Internazionale en AC Milan.

De eindstrijd van de Champions League wordt op zaterdag 10 juni in Istanbul gespeeld.

Meer uit Voetbal

De Jong toch in hoofdtoernooi Roland Garros na afmelding Fils

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong mag toch meedoen aan het hoofdtoernooi van Roland Garros. De 25-jarige Nederlander verloor eerder deze week in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi, maar profiteert van de afmelding van Arthur Fils. De Jong treft in de eerste ronde de 41-jarige Zwitser Stan Wawrinka, die het toernooi in 2015 won.

1 uur geleden
Portugees Fernandes verkozen tot beste speler in Premier League

MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

6 uur geleden
Eenhoorn nieuwe algemeen directeur Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.

6 uur geleden
FC Utrecht hoopt dat spits Min tegen Ajax weer beschikbaar is

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.

7 uur geleden
Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

8 uur geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

10 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

20 uur geleden