City en Bayern tegenover elkaar in kwartfinales Champions League
NYON (ANP) - Manchester City en Bayern München nemen het tegen elkaar op in de kwartfinales van de Champions League. Titelhouder Real Madrid, dat in de vorige ronde Liverpool uitschakelde, treft bij de laatste acht Chelsea.
In 2014 stonden City en Bayern voor het laatst tegenover elkaar in de Champions League, toen in de groepsfase. Bayern won de thuiswedstrijd met 1-0, City was op eigen veld ook de beste veld: 3-2.
City maakte eerder deze week indruk door RB Leipzig met liefst 7-0 te verslaan. De Noorse spits Erling Haaland was vijf keer trefzeker.
Kwartfinales
De andere twee kwartfinales gaan tussen Internazionale en Benfica en AC Milan en Napoli. De loting in Nyon werd verricht door Patrick Kluivert en Hamit Altintop. De heenwedstrijden van de kwartfinales worden op 11 en 12 april gespeeld, de returns zijn op 18 en 19 april.
De winnaar van het treffen tussen City en Bayern neemt het in de halve finales (9 en 10 en 16 en 17 mei) op tegen Real Madrid of Chelsea. De andere halve eindstrijd gaat dus mogelijk tussen stadgenoten Internazionale en AC Milan.
De eindstrijd van de Champions League wordt op zaterdag 10 juni in Istanbul gespeeld.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
12 uur geleden